دستگیری عوامل سرقت مسلحانه بانک سپه کرمانشاه+فیلم

 آپلود عکس
در اين عمليات، پنج نفر دستگير شدند كه يكي از آنان زن است. سركرده گروه به نام صلاح‌الدين جعفري به علت مقاومت مسلحانه كشته شد. اين خبر حاكي از كشف چمدان پول سرقتي و مجروح شدن يك خانم در جريان درگيري است. اين عمليات از ابتداي صبح امروز آغاز شد و تا ساعت 9 و 15 دقيقه ادامه داشت.همسر صلاح الدین که در فرار وی از زندان و تهیه خودرو با این باند همکاری می کرد نیز در تهران شناسایی و دستگیر شد.

در پي تلاش مأموران انتظامي استان كرمانشاهو با ياري سربازان گمنام امام زمان (عج) عوامل سرقت مسلحانه بانك سپه كرمانشاه شناسايي و دستگير شدند.به گزارش خبرنگار «تابناک» اجتماعی، ساعت 5 و 30 دقيقه بامداد امروز شنبه، دوازدهم شهريور ماه، ماأموران انتظامي كرمانشاه، پليس آگاهي ناجا، فرماندهي انتظامي كردستان با تعامل اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان (عج) در اقدامي هماهنگ، موفق شدند عوامل سرقت مسلحانه بانك كرمانشاه ـ كه باعث كشته شدن نگهبانان حمل پول و سرباز نيروي انتظامي شده بودند ـ به دام بيندازند.

در اين عمليات، پنج نفر دستگير شدند كه يكي از آنان زن است. سركرده گروه به نام صلاح‌الدين جعفري به علت مقاومت مسلحانه كشته شد.

اين خبر حاكي از كشف چمدان پول سرقتي و مجروح شدن يك خانم در جريان درگيري است.

اين عمليات در محله 22 بهمن كرمانشاه از آغاز صبح امروز شروع شد و تا ساعت 9 و 15 دقيقه ادامه داشت.

اخبار رسیده حاكي از آن است كه سه نفر از عوامل پليس در اين درگيري مسلحانه مجروح شدند كه حال يكي از آنها وخيم گزارش شده است.
از سارقان يك دستگاه خودروي پرايد،‏ تعدادي اسلحه و نارنجك دستي كشف شده است.

گفتنی است، در اقدامي مشابه در شهرستان سنندج، عامل ديگر اين باند به دام مأموران پليس افتاده است.

تکمیلی:
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با اعلام انهدام باند سرقت مسلحانه از خودروی حمل پول در استان کرمانشاه گفت: سردسته این باند صبح امروز در درگیری مسلحانه با ماموران پلیس به هلاکت رسید.

سردار احمدرضا رادان صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 20 روز پیش خبری مبنی بر اقدام مسلحانه سارقان برای سرقت از خودروی حمل پول در خیابان سعدی که بر اثر آن چهار نفر از جمله سه مامور خودرو پول رسان و مامور مراقب بانک کشته شده اند اعلام شد.

وی افزود: سارقان مسلح در این سرقت موفق شده بودند 270 میلیون پول نقد را به همراه دو قبضه سلاح ماموران را به سرقت ببرند.

وی گفت: با توجه به نوع عملیات و خشونت به کار رفته از سوی سارقان ماموران کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را روی مجرمانی که اقدام به خشونت می کردند متمرکز کردند. در ادامه ماموران به فردی به نام صلاح الدین جعفری رسیدند که چندی قبل حین انتقال از زندان به بیمارستان موفق شده بود از دست ماموران فرار کند. این فرد که در گذشته در 12 سرقت مسلحانه حضور و مشارکت داشته است چندین مورد نیز به خودروهای حمل پول حمله کرده بود. بر اساس اوراق پرونده حکم اعدام برای متهم صادر شده بود. این فرد با همکاری افرادی بیرون از زندان و همدستانش موفق شده بود با خلع سلاح مامور بدرقه متواری شود.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی در مورد جزئیات درگیری مسلحانه سرکرده باند با ماموران کلانتری کیان مهر تصریح کرد: چندی پیش ماموران در جریان فعالیت یک خانه فساد در کیان مهر کرج قرار گرفتند. دو مامور کلانتری هنگامی که برای بررسی موضوع به محل مراجعه کردند ناگاه زیر رگبار صلاح الدین قرار گرفتند. در این حادثه که دو مامور مجروح شده بودند وی به همراه یک نفر از همدستانش و یک زن در محل متواری شده و حین فرار در تاکستان قزوین با برجای گذاشتن خودروی خود از دست ماموران متواری شد.

رادان با بیان شناسایی محل اختفای صلاح الدین پس از سرقت مسلحانه تاکید کرد: ماموران در یک عملیات اطلاعاتی مشترک که با سربازان گمنام امام زمان انجام شد موفق شدند رد متهمان را شناسایی کنند.

وی افزود: پس از شناسایی متهمان با توجه به اینکه آنها خطرناک و حرفه ای بودند مجبور شدیم عملیات را برای دستگیری تمام اعضای باند به تاخیر بیندازیم چرا که باید یک عملیات همزمان از سوی ماموران صورت می گرفت.

وی از انجام عملیات مشترک ماموران در 3 استان کرمانشاه، کردستان و تهران برای دستگیری متهمان خبر داد و افزود: ماموران پلیس صبح امروز در یک عملیات مشترک در این 3 استان توانستند اعضای این باند را شناسایی کنند. البته ماموران پلیس کرمانشاه وقتی توانستند رد صلاح الدین – سرکرده باند- در خیابان 22 بهمن به دست بیاورند در یک درگیری مسلحانه که تا ساعت 9:30 صبح امروز به طول انجامید وی را به هلاکت رساندند. همچنین 2 همدست وی نیز مجروح شدند. پس از هلاکت و دستگیری متهمان در پاکسازی محل تعدادی نارنجک دستی، 2 قبضه صلاح کلانشینکف یک قبضه سلاح ام پی فایو و ساک حامل پول را کشف و ضبط کنند. این در حالیست که در یک عملیات همزمان در شهر سنندج یکی از همدستان متهم به نام یوسف نیز دستگیر شد.

وی تصریح کرد: این در حالیست که ماموران پلیس آگاهی تهران در یک عملیات ویژه موفق شدند مخفیگاه متهمان را که لانه فساد نیز بود شناسایی کرده و 6 نفر از افراد مرتبط با آن را دستگیر کنند. خوشبختانه ماموران پس از 20 روز توانستند در یک اقدام هماهنگ تومار این باند را در هم بپیچند. متاسفانه در این عملیات، 3 پرسنل نیز مجروح شدند که حال یکی از آنها وخیم است و از مردم استدعا داریم برای این مامور دعا کنند. البته باید از همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه قضایی تشکر کنیم.

سردار رادان در مورد وضعیت ایمنی بانک ها گفت: ما نیز نسبت به ایمنی برخی از بانک ها اعتراض داریم. همچنین بانک مرکزی نیز زمان مشخصی را به بانک ها برای نصب سیستم های ایمنی ابلاغ کرده است. البته در حادثه کرمانشاه این افراد روی خودرو حمل پول که دارای ضریب امنیتی کامل بود عملیات انجام دادند. البته ماموران حمل پول نیز پس از گذشت مدتی نباید ماموریت خود را امری عادی تلقی کنند و باید همیشه آمادگی کامل داشته باشند. سارقان این بانک بسیار خطرناک بوده و مدتها روی سرقت از خودروی حمل پول کار کرده بودند.

وی خواستار حکم قاطع قوه قضائیه برای متهمان شد و افزود: همکاری دستگاه قضایی در این پرونده مثال زدنی بود. البته امیدواریم در ادامه مرجع قضایی با صدور حکم قاطع جلوی بروز این گونه حوادث را بگیرد تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

وی با اشاره به دستگیری 12 نفر از اعضای این باند گفت: همسر صلاح الدین که در فرار وی از زندان و تهیه خودرو با این باند همکاری می کرد نیز در تهران شناسایی و دستگیر شد.

ali70.com


فیلم انهدام باند مخوف سارقین مسلح از بانک سپه

یک فکر در “دستگیری عوامل سرقت مسلحانه بانک سپه کرمانشاه+فیلم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + هشت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>