تصاویر مستهجن از کاباره های کشور اسلامی مالزی

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اخیرا کشور مالزی تبدیل به جولانگاه ضد انقلاب، مفسدان اقتصادی گریخته از ایران و عناصر فتنه گر تبديل شده است. در همين راستا گفته مي شود برخي عوامل ضدانقلاب و دست اندركاران شبكه هاي ماهواره اي فتنه گر نيز به سمت مالزی سرازیر شده اند.

در حال حاضر، هزاران ايراني در مالزی چند ملیتی تحصیل یا کار می کنند ( ايرانيهايي که بعضا تحت تاثير تبليغات دروغين اسلامي بودن مالزي به اين کشور سفر کردند) و اين در حالي است كه مالزي فقط به اسم يك كشور اسلامي شناخته مي شود اما در بطن خود نه تنها شباهتي به كشورهاي اسلامي ندارد، بلكه مانند جوامع افسارگسيخته غربي، مملو از كاباره ها، ديسكوها و مراكز فساد است.

چندي پيش در اين كشور به اصطلاح اسلامي، رقاصي رقاصه‌هاي هندي در ساختمان محل برگزاري مسابقات بين‌المللي قرآن در مالزي موجب حرمت شکني و اعتراضات گسترده اي شد.

جالب اينكه در اين كشور كه به عنوان مامن و اقامتگاه جديد فتنه گران و شبكه هاي ضدانقلاب مطرح شده است، برنامه هاي خواننده هاي لس آنجلسي در ايام ماه مبارک رمضان در مالزي به طور قابل توجهي افزايش يافته است و مجله هاي تبليغاتي متعدد که در کوالالامپور پايتخت مالزي به چاپ مي رسد به طور وسيع آگهي هاي مبتذل و گاه مستهجن کنسرت هاي اين خواننده ها منتشر مي شود.

خطر فساد و انحرافات اخلاقي اين كشور كه نام اسلامي را با خود به يدك مي كشد، اكنون بيش از همه براي آن دسته از خانواده هاي ايراني احساس مي شود كه تصور مي كنند در حال فرستادن فرزندان خود به يك كشور اسلامي هستند در حالي كه بسياري از دانشجويان ايراني كه براي تحصيل عازم اين كشور مي شوند علاوه بر نامعتبر بودن مدارك دانشگاهي مالزي، در معرض خطر مراكز فساد فعال در اين كشور هستند.

طبق گزارش يک موسسه تحقيقاتي فقط در کوآلالامپور مالزي 280 مرکز فساد با تابلوي علني وجود دارد.

گوشه اي از تصاوير برخي از مراكز فساد و كاباره هاي مالزي:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>