فیلم بازی پرسپولیس استقلال/دربی 71


دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با پیروزی استقلال به پایان رسید.
به گزارش قدس انلاین در نیمه اول این استقلالی‌ها بودند که بازی بهتری به نمایش گذاشتند و توانستند توسط فرهاد مجیدی در دقیقه ۱۵ به گل دست یابند. در ادامه آبی‌پوشان باز هم به حملات خود افزودند و در دقیقه ۱۹ توپ مجتبی جباری به تیرک افقی دروازه پرسپولیس اصابت کرد.
در نیمه دوم نیز استقلالی‌ها هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۴۶ توپ سرکش مجتبی جباری را معمارزاده به کرنر فرستاد.
در دقیقه ۴۷ توپ میلاد میداودی به تیرک افقی دروازه پرسپولیس برخورد کرد تا دومین ضربه استقلالی‌ها باشد که به تیر اصابت می‌کند.
پرسپولیس در دقیقه ۵۳ صاحب ضربه پنالتی شد که محمد نوری توپ را به بیرون زد.
در دقیقه ۵۷ غلامرضا رضایی در حال خلق موقعیت بود که پژمان منتظری توپ را به اوت زد.
در دقیقه ۵۸ فرهاد مجیدی پشت محوطه جریمه حرکت کرد و پاسی به مجتبی جباری داد که او نیز ضربه را به بیرون زد.
ضربه سر شیرجه‌ای محمد نوری در دقیقه ۶۰ توسط مهدی رحمتی به کرنر فرستاده شد.
محسن یوسفی در دقیقه ۸۱ به آرش برهانی پاس داد و برهانی با عبور از میثاق معمارزاده مجتبی جباری را صاحب موقعیت گل کرد و جباری با ضربه بغل پا در دقیقه ۸۱ گل دوم استقلال را به ثمر رساند تا امیدهای سرخ‌پوشان برای جبران کمرنگ شود.
گفتنی است علیرضا محمد بازیکن پرسپولیس که در اواسط نیمه دوم دیدار با استقلال مصدوم شد، با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

ali70.com

یک فکر در “فیلم بازی پرسپولیس استقلال/دربی 71”

  1. چی بایدبگم؟چی برای گفتن دارم که بگم؟فقط اینونمی فهمم که استیلی چراازرونمی ره؟تاکی مابایدتاوان دوستی کاشانی واستیلی روبدیم؟دوستی بیرون ازباشگاه هم میشه دوتایی برین بیرون ازباشگاه به دوستیتئن برسین!

  2. چی بایدبگم؟چی برای گفتن دارم که بگم؟فقط اینونمی فهمم که استیلی چراازرونمی ره؟تاکی مابایدتاوان دوستی کاشانی واستیلی روبدیم؟دوستی بیرون ازباشگاه هم میشه دوتایی برین بیرون ازباشگاه به دوستیتون برسین!

  3. دست فرهاد مجیدی و مجتبی جباری و همه ی بازیکنان استقلال درد نکنه که با جان و دل دفاع کردنند اینشا اله قهرمان میشیم پرسپولیسی ها بسوزند و باشن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>