تبليغاتX
**************

ظروف یکبار مصرف گیاهی

آموزش آنلاین طراحی سایت اهواز

طراحی سایت حرفه ای در اهواز

کیف آلوما والت

فیلم کشتن خرس مادر و 2 توله اش در سمیرم اصفهان+توضیحات | مجله اینترنتی علی هفتاد

فیلم کشتن خرس مادر و ۲ توله اش در سمیرم اصفهان+توضیحات

جنایتی بدتر از آنچه در این فیلم سیاه دیده می شود برای حیات وحش متصور نیست. آیا واژه «حداکثر مجازات» اینجا کاربردی خواهد داشت؟ یا طبق روال مرسوم، با درخواست تجدید نظر و پیگیری و مظلوم نمایی و فراموشی رسانه ها، خاطی به حداقل مجازات محکوم خواهد شد؟ اصولا آیا چنین فردی باید حق بازگشت به طبیعت را داشته باشد؟ و باید بتواند گاو و گوسفندش را در مناطق حفاظت شده و ممنوعه بچراند؟ و تفنگ به دست بگیرد؟ و بکشد؟ و خاطرات مردانگی اش را در برخورد با خرس و رهایی از دادگاه و محاکمه برای دیگران تعریف کند؟ و از جثه بزرگ خرس مادر بگوید؟ و از جذابیت کشتن خرس داستان ها بسازد؟

سالهاست به مدد تکنولوژی و موبایل های با قابلیت فیلمبرداری، جنایات خاموش، قابل رویت و استناد شده اند.

به گزارش دیده بان حقوق حیوانات، همانطور که متجاوزین به ناموس جامعه، از اقدامات شنیع خود فیلمبرداری می کنند، متجاوزین به حق حیات وحش این مرز و بوم نیز تصاویری را بر حافظه تلفن های خود ثبت می کنند که رعشه بر تن بیننده می اندازد. اگر در حیطه تجاوز به عنف، رهگیری و شناسایی سریع انجام می شود، در حیطه حیوانات و حیات وحش و محیط زیست شرایط دقیقا بر عکس است. اینجا نه تنها برخورد ها به کاهش جنایت ختم نشده، که باعث جری تر شدن جانیان طبیعت نیز شده است.

ضجه های معنی دار توله خرسی معصوم

اگر توان دیدن فیلم را داشتید، در جای جای فیلم ضجه های توله خرس هایی را شنیده اید که مادرشان به قتل رسیده و شکم کوچکشان با قساوت دریده شده؛ اما هنوز خون آلود و با  روده هایی بیرون آمده راه می روند و در جستجوی حمایتی ناممکن دور مادر می گردند. می گردند و ضجه می زنند و مِهر رفته اش را طلب می کنند. ضجه هایی انسانی از توله هایی که سهم اندکشان از دنیای نامردی ها، چند بار دیدن خورشید است و شکمی دریده و مادری مرده.

جریمه های چند صد هزار تومانی برای جنایات میلیونی

اگر قرار باشد باز هم به رسم گذشته عمل شود، این بار هم سه جانی جریمه ۷۰۰ هزار تومانی خواهند داد و خواهند رهید. تفنگشان باز پس داده خواهد شد و آماده خواهند بود برای جنبنده بعدی، جنبنده ای که پوست قاچاقش میلیون میلیون خرید و فروش می شود. آیا این شکل برخورد جنایتی اینچنین را تبدیل به فعالیتی سود ده نمی کند؟ وقتی قنداق تفنگ قاتل، از جریمه این جنایت قیمتی تر است، هر تفنگ به دستی با دیدن حیوانی که پوستی گران بها به تن دارد ترغیب به شلیک خواهد شد. بهانه نجات رمه و گاو و گوسفند هم که تا کنون محکمه پسند بوده و رهاننده جانی از زندان.

ثبت حداقل مجازات برای اکثر جنایات

جنایتی بدتر از آنچه در این فیلم سیاه دیده می شود برای حیات وحش متصور نیست. آیا واژه «حداکثر مجازات» اینجا کاربردی خواهد داشت؟ یا طبق روال مرسوم، با درخواست تجدید نظر و پیگیری و مظلوم نمایی و فراموشی رسانه ها، خاطی به حداقل مجازات محکوم خواهد شد؟ اصولا آیا چنین فردی باید حق بازگشت به طبیعت را داشته باشد؟ و باید بتواند گاو و گوسفندش را در مناطق حفاظت شده و ممنوعه بچراند؟ و تفنگ به دست بگیرد؟ و بکشد؟ و خاطرات مردانگی اش را در برخورد با خرس و رهایی از دادگاه و محاکمه برای دیگران تعریف کند؟ و از جثه بزرگ خرس مادر بگوید؟ و از جذابیت کشتن خرس داستان ها بسازد؟

جریمه نقدی، غیرآموزنده و ناتوان از بازدارندگی

تا امروز نه جریمه ای باعث کاهش کشتار حیات وحش شده و نه حتی باعث شده تفنگ به دستان رها شده در طبیعت، جمله ای به اطلاعاتشان بیافزایند. وقتی قاتل خرسی در مرکز ایران، آن را با خرس قطبی اشتباه می گیرد، تمام سیستم آموزشی و زیست محیطی و ارگان های مسوول حیات وحش و محیط زیست باید نگاهی خاص به پشت سر بیاندازند! آیا تمام آنچه باید می شد را انجام داده ایم؟ آیا این فیلم مختصر آموزش، پرورش، اخلاق، قانون، انسانیت، شعور و دانش آموزش داده شده را زیر سووال نمی برد؟

نیت جریمه: کسب مال ناچیز به سود دولت یا اصلاح مجرم؟

شاید وقت آن است که بپرسیم نیت اصلی محکمه و محاکمه چیست؟ واریز مال اندک به خزانه دولت؟ اخذ ضرر و زیان وارده به طبیعت از سوی سازمان حفاظت محیط زیست؟ تنبیه مجرم؟ آگاه کردن جامعه؟ یا… پیشگیری از تکرار جرم؟

مبالغ اندک جریمه و تنبیهات قابل صرف نظر کردن در حیطه محیط زیست و حیات وحش، نه هدف است و نه برای رسیدن به هدف، مفید. نه مجرمی با پرداخت چنین جرایمی اصلاح خواهد شد و نه سایرین درس عبرت خواهند گرفت. شرایط فعلی همه را برای تجاوز به حقوق حیوانات و محیط زیست جری تر خواهد کرد.

داشتن اسلحه عادی تر از چوبدستی!

حداکثر مجازات حمل و نگهداری سلاح گرم به عنوان محاربه اعدام است. افراد زیادی مجوز حمل سلاح دارند و بسیاری هم بدون چنین مجوزی مسلحند. در موارد متعددی، حتی افراد مجاز که از نظر روانی هم تست شده اند، به خاطر مسایل ناموسی اسلحه می کشند و همسر و فرزند خویش را به گلوله می بندند. ضاهرا دسترسی به اسلحه چندان هم سخت نیست. رسیدن به سن قانونی و پایان خدمت سربازی شاید سخت ترین شرایط آن باشند. هرچند که خواندن صفحه حوادث روزنامه ها، شرایط راحت تری را برای خرید قاچاق اسلحه معرفی می کند.

بی اطلاعی از اسلحه های موجود

سالها پیش قرار بود اسلحه های غیر مجاز تحویل شوند و هیچ سلاح بی مجوزی باقی نماند. اخبار رسانه ها از عدم موفقیت این طرح می گوید و البته اتفاقات شنیع زیست محیطی نیز موید این مطلب است. سلاح به دستانی که از شلیک به ارزشمند ترین حیوانات نیز باکی ندارند و هیچ بانک اطلاعاتی دقیقی هم از اعمال آنها در دست نیست.

و آخر اینکه جریمه فرهنگی موثرتر از جرایم بی اثر مالی

برای فردی که نمی داند، جریمه مادی دانایی به ارمغان نخواهد آورد. راه حل ندانستن، آموزش است و تقدیم دانش. اگر این قاتل خرس ها سفری به تهران داشته باشد و یک هفته میهمان گروه های فعال حقوق حیوانات و محیط زیست باشد، ارزش حیواناتی که جانشان را گرفته بهتر درک کند. حیواناتی که طبیعت گردان برای دیدنش حاضرند بیش از جریمه این کشتار نابخردانه هزینه کنند تا صاحب فقط یک عکس آنها شوند و خاطره دیدارش را در زیستگاه طبیعی، عمری به دوش کشند. در کنار جرایم قانونی و جبران ضرر و زیان وارده به طبیعت، محکوم شدن نادان به دانستن مفیدترین کاری است که برای جلوگیری از تکرار این جنایت می توان انجام داد.

شاید جالب ترین حکم قضایی در این زمینه، حکم دادگاه شیراز باشد برای مجرمی که الاغی را به جرم خوردن محصولات جالیزش آتش زده بود: حفظ کردن ۵۰ حدیث در زمینه حقوق حیوانات و قبول شدن در امتحان آن!

دیده بان حقوق حیوانات، جهت آموزش این فرد و مجرمین مشابه اعلام آمادگی می کند و سایر گروه های فعال حیات وحش و حقوق حیوانات را نیز جهت اعلام آمادگی فرا می خواند.مطالب ديگر
برای اولین بار در ایران :
نرم افزار حسابداری اینترنتی بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر
حسابداری شخصی آنلاین
حسابداری خانگی آنلاین
حسابداری تجاری ، انبارداری و چاپ فاکتور فروش آنلاین
همگی در سایت حسابداری آنلاین ، تک ضرب

www.takzarb.com

.۲۶۷ دیدگاه برای “فیلم کشتن خرس مادر و ۲ توله اش در سمیرم اصفهان+توضیحات”

 1. یک ایرانی می‌گه:

  سلام.بهتر نیست اول ببینیم چه چیزی باعث شده که یک انسان که اشرف مخلوقات روی زمین هست باید همانطور که برازنده اسمش هست رفتار کنه،این جنایت وحشیانه را انجام می دهد.در این حادثه فرد خاصی مقصر نیست بلکه فرهنگی که باعث شکل گیری چنین شخصیتهایی شده(شکارچیان بی رحم) مقصر هست . چه کسی می داند که اگر در آن صحنه بود چکار می کرد؟؟
  شاید کاری بدتر از این افراد انجام می داد . بعضی از کمبودها و برخی فقرهای فرهنگی باعث چنین فجایعی یا حتی بدتر از آن می شود که ممکن است دور از چشم ما باشد.به نظر می رسد بعضی مواقع انسان ها شخصیت اصلی خودشان را فراموش می کنند و برای آنچه که به نظر بقیه خوشایند است خود را به خطر می اندازند

  • میلاد می‌گه:

   من که مسلمون بودنشون شک کردم حداقل می ذاشتن توله ها بزرگ شن بعد شکار شون میکردن.بازم به سرخ پوست ها که برا کوچک ترین جنبنده ارزش قائل بودن با دیدن این فیلم یاد ضامن اهو افتادم و معلوم شد ما ایرانی ها اصلا از تاریخ درس نمیگیریم

  • میلاد آریان می‌گه:

   و در آخر به نوشته دوستان بزرگوار اضافه می نمایم که به حکم پروردگار قصاوت را باید با شجاعت پاسخی کوبنده داد اگر لازم باشد چند صد میلیارد مرتبه این چنین فجایعی را که من واقعا از بردن نام انسان و حتی حیوان برای این …….. در وبلاگم درج خواهم نمود تا واقعا روزی فرزندانشان را در جلوی چشمانشان پاره پاره نموده تا دردی که بر ما به عنوان انسان و آن دو حیوان کوچک (که واقعا من اشک در چشمان دارد جمع می شود وقتی این مطالب را دارم می نویسم چون خودم هم پدر هستم و فرزندم را عاشقانه دوست دارم .)وارد آمده تسکین بخشد . دیگر در اینجا رعفت الهی و اسلامی و انسانی معنی نمی شود ، دیگر در اینجا گذشت بی معنی شده ، چرا که فرزندان این دو ………. گرگ زاده هستند و بس کمکم کنید تا ادامه دهم . باسپاس

 2. nima می‌گه:

  بعضی از ما فقط اسم انسان بودن رو یدک می کشیم

 3. حمید زرنگ می‌گه:

  رزلترین ادما اینا هستند کمترین مجازات برای اینا اعدامه

 4. قاسم می‌گه:

  اگه اینا رو بدن دست من زنده زنده خاکشون میکردم بیشعورا

 5. شکیلا می‌گه:

  واقعا خاک بر سرشان من با نظر مهدی موافقم واقا سعید تو دل نداری که همچین حرفی می زنی……………..

 6. حمید می‌گه:

  مگه این خرس بدبخت کاری به کار اینا داشته که کشتنش واقعا متاسفم خدا نشونشون بده

 7. ارسلان می‌گه:

  من خودم شکارچی هستم اما این کار واقع خیلی ببخشید بیشرفی حساب میاد شکار کردن حرمت داره

 8. محسن می‌گه:

  آخه من نمیدونم این حیوانهای انسان نما هیچ بویی از انسانیت و ترحم و تمدن نبرده اند واقعا مثل لطیفه هایی که برایشان میسازند رفتار میکنند گویا پشت کوه بزرگ شده اند و از شیر حیواناتی چون گرگ و سگ تغذیه کرده اند البته اگه گرگ و سگ با تشابه این افراد به آنها ناراحت نشوند و باید از حیوانات درنده به خاط تشبیه این حیوانات به آنها عذرخواهی کرد ای مردم شهرستان سمیرم خجالت بکشید

  • سجاد می‌گه:

   آقای محسن لطفا جمع نبندید
   کار تو زشت ر از کار اون انسان های شکارچی هست

   • هادی می‌گه:

    ینی چی ؟ منم شکار میکنم اما فقط گوزن های نر که ممکنه گله رو به خطر بندازن یا نرهایی که پیر شدن و به درد جفت گیری نمیخورن شکار میکنم این کارم اشتباهه؟
    این جور فک میکنی پس کاملا در اشتباهی

  • سمیرمی می‌گه:

   سمیرمی نبودن
   لطفا درست صحبت کنید
   ونکی بودن

  • یگانه صابری می‌گه:

   اقا محسن شما که خودتون رو فرهیخته میدونید چرا این حرفو میزنیر…مردم سمیرم چه گناهی کردن….ی ادم از خدا بیخبر و پست اینکارو کرده بقیه چه گناهی کردن.حتی مردم روستا خودشونم بشدت ناراحتن چه برسه ب مردم سمیرم.مامان خودم بعردیدن این فیلم چند هفته افسردگی داشتن و من تا الان ب خودم اجازه ندادم ک ببینمش.از خدا بترسید و تر و خشک رو باهم نسوزون

 9. سایه می‌گه:

  وحشتناکه
  متاسفم برای اینکه بگم ماهم انسانیم
  البته این کوچکترین نمونه بد بودن انسانهاست دراینجا حیووانی رو اینطور میکشند درجاهای دیگر انسانها وکودکان رو فجیع ترازاین میکشند
  واقعاشرمنده ام از انسان بودن…

 10. پریا می‌گه:

  در جنگل انسانها گرگم آرزوست

 11. arezoo می‌گه:

  عجب صبری خدادارد

 12. abas می‌گه:

  نمیدونم چی بگم ولی هر چی فکر میکنم دلیل این کارو نمیفهمم

 13. اشکان مافی می‌گه:

  واقعا ادم های بی پدر و مادری هستن من اون تیکه آخر فیلم رو که دیدم گریه ام گرفت وقتی توله خودشو به زحمت به مادرش رسوند ولی اون عوضیا مادر رو هول دادن پایین تا دست توله بهش نرسه

 14. nima_jf می‌گه:

  نامردهای پست فطرت با توله های معصوم ببین چیکار کردن!آی تف به ذاتتون

 15. حامد می‌گه:

  سلام این قضیه کاری به مردم ساده و بدبخت سمیرم نداره اگه تو بی بی سی دیده باشین میگفت منطقه ای در سمیرم به نام ونک که خود ونک یه روستا هست همه مردم ونک با حیوون فرقی ندارن فقط کافیه بیان سمیرم برید چشمه ناز ونک همین عوضی بی پدر ومادر که این بیچاره ها رو بیچاره کرده میاد تو چشمه ناز روزای جمعه که از اصفهان و تهران و….. پا میشن میان چشمه ناز این شکارچی بی شرف که اون یکی پسرش هست باهم پامیشن میرن مزاحم ناموس مردم تو چشمه ناز حالا این آدم دبیر پرورشی هم هست من نمیدونم چی یاد میده به دانش آموزها خودم هم این حیون رو میشناسم اسم و فامیلش رو نیارم بهتره
  تو بی بی سی یادمه نماینده سمیرم که از همون روستای ونک بود (بهروز جعفری) یه بیشرف تمام معنا اومده بود میگفت موضوع مهمی نیست که حالا دارید بزرگش میکنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  فقط یه بار میخوام ببینمش بهش بگم بچه ی خوتو که شکمشو پاره کنم تو هم برو شلوغ کن منم میگم موضوع مهمی نیست سرو صداشو راه انداختی البته نیازی به این چیزا نیست پسرش به فنا رفته همین حالا (معتاد شده) سفت و سخت
  بعد اون جریان وحشتناک همون شکارچی رو از زندان آزاد میکنه با پارتی بازی
  به خدا من نتونستم کلیپ رو ببینم بچه خرسها عین بچه آدم صدا میدادن

 16. مرضی می‌گه:

  اقاااااااااااااااا ونک ربطی به سمیرم ندلره
  سمیرمیها اصلن ونکیهارو ادم حساب نمیکنن
  این وحشیا ونکی بودن
  ونککککککککککککککککککککککککککککککک
  سمیرم نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

  • ye nefar می‌گه:

   salam.kheili motasefam vase mardome vanak ke bekhatere ye hemaghat tamame tahsilkardehash morede tahghir gharar gereftan va motaseftaram ke kasani maro adam nemidunan ke khodeshun buei az adam budan nabordand.behtare ye negahi be pishine semirom bendazid,salhaye na chandan dur ke pore az ghatlhaye vahshyane khunevadegi serghathaye mosalahane davahaye ghomi ghabilei va ….jalebe ke hanuz dar shahre be zaher motamadene shoma tabar zani aslahe keshi va … jozve eftekharat hesab mishe.motasafeam hamin.

 17. aksvare می‌گه:

  درود به همه دوستان گرامی.
  اول از همه باید در جواب آقا میلاد باید بگم که مطمئن باش که اینها مسلمون هستند.
  اینها نماز اسلام رو هم میخونند.
  من شطرنجباز هستم.۲ روز قبل بایک فنلاندی میخواستم بازی کنم.ولی حریف فنلاندی بازی رو نپذیرفت و دلیلش رو اینگونه اعلام کرد : (من با تروریستها بازی نمیکنم).
  من خیلی ناراحت شدم.ولی امروز بادیدن این کلیپ فهمیدم که چرا جامعه جهانی مارو با واژه تروریست میشناسن.
  حالا از همه دوستان یک سوال ساده دارم : تروریست به چه کسی گفته میشود؟؟؟
  من در جوابم به این سوال میگم :
  این جانورانی که در این فیلم خرس مادر و توله هاش رو به قتل رسوندن تروریست هستند.
  اگر من با دیدن این فیلم اشک از چشمهام جاری نشه تروریست هستم.
  اگر من این فیلم رو به عنوان یک کلیپ جالب و سرگرم کننده با استفاده از گوشی موبایلم یا اینتر نت برای دوستان و آشنایان ارسال کنم و بگم (یه کلیپ توپ دارم),تروریست هستم.
  اگر من پیگیر حق و حقوق این خرس و توله هاش نباشم , تروریست هستم و …
  نظر شما چیست؟

 18. faraso0 می‌گه:

  چی بگم والا
  ما بدتر از این عجایبش دیدیم این که دیگه چیزی نیست
  با انسان ها دارن این کارو میکنن این که دیگه حیوونه
  بازم واقعا متاسف شدم

 19. ye nefar می‌گه:

  va ye sohbate dg inke:harchand mosht nemuneye kharvar ast vali nabayad be ye melat be ye shahr be ye goruh adam faghat beserfe didane ye clip tohin kard,ba inkar ensaniat va shoure khodetunam zire soal mire.dalile inkar ro ham berid az khode in ahga beporsid va lotfan dar eterazatotun va hatke hormatetun jam nabandid.har shahri har keshvari va har rustaei majmuei az ensanhaye khub va bad dare,ensanhai az pust va gushte man va shoma,aya vaghean dar jaei ke shoma zendgi mikonid in etefaghat nemiofte?
  yani adam koshi dardnaktar azin kar nist?
  serghat?
  namus dozdi?khodetun ghezavat konid dustan

 20. ارش می‌گه:

  واقعاً بی شرمانه است

 21. مراد بیک می‌گه:

  بعضی از ما ایرانی ها کلا وحشی تشریف دارن مخصوصا مردمان روستای ایران واقعا
  نمی دونم که میخوایم دست از وحشی گری برداریم

 22. سجاد امیدی از سمیرم می‌گه:

  لطفاً به این فیلم نگاه نکنید!
  این فیلم برای ندیدن است! مثل شعر تلخی که برای نخواندن سروده می شود! چطور یک انسان؟! می تواند اینقدر بی رحم باشد که شکم شکارش را با کارد پاره کند، بچه هایش را بکشدو بعد از آن عکس بگیرد و با افتخار همگانی کند؟! کُشتن موجودی تا این اندازه ظریف و معصوم چه لذتی دارد؟

  به گزارش زیست بوم آیا این هم پلنگی است که می گوئید به گله هایتان حمله می کند؟ آیا گرازی است که مزارع تان را شخم می زند؟ چطور می توانید این همه قلبی از سنگ را توی سینه تان جابجا کنید؟ این بومرنگ سنگدلی که پرتاب کرده اید یک روز برمی گردد و توی صورت خودتان می نشیند…

  تفنگ تان را بر زمین بگذارید شکارچی های نشانه دار و بی نشان! این گلوله های سربی تان را چال کنید، دست هایتان را بشورید، بوی خون دارد دنیا را بر می دارد…. شرم تان باد اگر نام انسان را یدک می کشید… به این فیلم نگاه نکنید! این فیلم برای ندیدن است!

 23. Hunter می‌گه:

  خیلی باحال بود دمتون گرم …. دمشون گرذم کلی حال کردم …. من خودم جزانجمن حیوان آزاریه محلمونم …. از آتیش زدن گربه ها تا زنده زنده کندن کله پرنده ها مخصوصا بچه گنجیشکا …. اتفاقا از این کارامون هم یه مستند ۲۰ دیقی ای تهیه کردیم اگه دلشو دارین بدم تا ببینین.

 24. سمیرمی می‌گه:

  من از این کار وحشیانه که توسط مردم ونک
  سمیرم انجام شد متاسفم اما دوستان خوبم بدونید کار خود مردم سمیرم نبوده
  و کسانی هم که این کارو انجام دادن به علت پارتی داشتن به سزای اعمالشون نرسیدن خدا و وجدانشون باهاشون درست کنه

  • بهاره می‌گه:

   u ghaziee nazar midiiiiiiiiiiiii
   kheyli……………. are

  • علی می‌گه:

   کسی که این جنایتو انجام داده باید همین بلایی که بر سر این زبون بسته ها رو اورده سر خودشو بچه هاش بیارن امیدمارم به حق امام رضا خدا لعنتش کنه. بی همه چییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بی ناموسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

 25. سمیرمی می‌گه:

  از مدریت وب خواهش میکنم که اسم سمیرم نجس نکنه بدونه کار ادمای شهید پرور ونک بوده

 26. سمیرمی می‌گه:

  ونکککککککککککککککککککککککککککککککک ننگتت باد
  ابروی سمیرم را نبرید لطفا

 27. سجاد امیدی از سمیرم می‌گه:

  نجات ۲ خواهر از حمله خرس وحشی در سمیرم

  دو خواهر عشایر از حمله خرس وحشی در شهرستان سمیرم جان سالم به در بردند.

  رئیس جمعیت هلال احمر سمیرم امروز گفت: دیشب در گردنه بیژن پادنا، خرسی به ۲ خواهر عشایری حمله و آنها را از ناحیه دست و صورت زخمی کرد.

  آقای تاج دره افزود :تیم امداد و نجات این اداره بعد از اعزام به منطقه مصدومان را به پایگاه هلال احمر انتقال دادند.

  وی گفت : هم اکنون حال مجروحان رضایت بخش است.
  گردنه بیژن در ارتفاع سه هزا ر و ۵۰۰متری از سطح دریا در کوه دنا و بین شهر سی سخت و منطقه پادنا قرار دارد که یکی از زیستگاه‌های مهم خرس قهوه‌ای در ایران است.
  http://www.basiratsemirom.ir/25207-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%85%DB%8C%D8%B1%D9%85

 28. دیانا می‌گه:

  اخه تو که نمی دونی چی بوده چی می گی
  حالا همتون شدید طرف دار محیط زیست
  فرض کنید تنها توی بیابون بودید و خرس بهتون حمله می گرد باز هم طرف دار محیط زیست بودید
  آیا جونتون. به هر حال خواهش می کنم قضاوت الکی نکنید مرسی

 29. بهاره می‌گه:

  salam, fkr konam keshavarze bichare bekhatere jonesh va hefze zaminash in karo karde
  ma ke onja naboodim chera nazar bedeem
  bi ensafi age adam ro raha konim va be ye khers tekye konim

 30. علی می‌گه:

  پدر محمد ظریف روهند ۱۵ ساله ساکن رستای مندان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: امروز صبح فرزندم گوسفندان را برای چرا به تنگ خواجه عبد خلیلی کوه تیر در بخش روستای مندان برد که مورد حمله یک قلاده خرس وحشی قرار گرفت. وی تصریح کرد: محمد در حالیکه روی یک تخته سنگ نشسته بود و از گوسفندان مواظبت می‌کرد مورد حمله خرس قرار گرفته و خرس با چنگ و دندان به جان وی افتاد. پدر این چوپان افزود: خرس با زیر دست و پا گرفتن محمد ظریف تمام لباس‌های وی را پاره کرد و او را از ناحیه سر و صورت، دنده‌ها و کمر با گاز گرفتن و چنگ زدن مجروح کرد. وی گفت: با فریاد این نوجوان سگ گله از حمله خرس با خبر شده و به کمک چوپان گله آمد و مدت ۴۰ دقیقه با خرس درگیر بود تا سرانجام توانست محمد را از زیر دست پای خرس نجات دهد. بر پایه گزارش خبرنگار فارس، از سر و صدا و فریاد چوپان گله، چوپانان دیگر خبردار شدند و به کمک چوپان مجروح شتافتند و وی را برای مداوا به روستای مندان انتقال دادند. چوپان جوان هم اکنون در بیمارستان امام خمینی دهدشت بستری است. به گفته پزشکان معالج، حال این چوپان مجروح رضایت بخش است. انتهای پیام/.

 31. حسام می‌گه:

  خدا لعنتشون کنه.اون هم یه موجوده ناسلامتی انسان هستن.فقد اسمش انسانه

 32. بابایی می‌گه:

  راستش من وقتی این صحنه را واقعا یک روز حالم بد بود و یک عمر لعنت به این دو نفر میفرستم امیدوارم همین کاری را که با خرس و بچه هاش انجام دادند روزی به سر خودشون بیاد تا به چشم ببینند که بی رحمی و کثیف بودن را به نهایت رسانده اند به امید آن روز

 33. نیما می‌گه:

  lمشکل نه از فرد ونه از شخص= مشکل از فرهنگیه که اون وامثال اون توش بزرگ شدن کارافراد اگاه- فرهنگی- وتحصیل کرده-تو این زمینه خیلی زیاد باید فرهنگ جامعه سطحش بره بالا

 34. مریدی می‌گه:

  من که نتونستم فیلم رو ببینم از خدا می خواهم هیچوقت مثل این شخص که این حیوانات را کشته نشوم و به خدا پناه می برم از قصی القلب شدن و به این شخص می گویم منتظر عاقبت این کار خود باشد حتما عقوبت سختی در انتظارش میباشد .چون هر آسیبی به موجودی وارد کنی در همین دنیا همان آسیب به تو می رسد چون من تجربه کردم و تجربه های تلخی بوده .

 35. masi می‌گه:

  ایشالا همشون بمیرن.

 36. masi می‌گه:

  همونجرو که کشتن یه خرس دیگه بیاد قصاصشون کنه آدما که شعورشو نداشتن تا قصاص کنن.

 37. میلاد می‌گه:

  خدا جای حق نشسته و سزای عملشو در همین دنیا میده .بی اصل ونسب پست.

 38. حبیب می‌گه:

  به خیلی از مفسدین که نمشه نزدیک شد.!…؟ لااقل بااینها عین کشور های غیر اسلامی برخورد بشه چراکه اونها مسلمانتر ازما هستند حقوق حیوانات که مو به مو درشریعت ما ذکر شده انها عمل میکنند و این خبر اخیر باعث میشه تااین وحشیان انسان نما از شاه کارهایشان فیلم تهیه نکنن واینکه چند ماهی بود این خبر قلبم را به درد اورده بود به انتظار نشسته بودم تا شاید قانونی باشد که آبروی رفته انسانهارا بخرد اما حیف و…؟خدایا ما را به حال خدمان دها مکن که روی هرچه زشتی وبدی را کم میکنیم

 39. علی می‌گه:

  به خیلی از مفسدین که نمشه نزدیک شد.!…؟ لااقل بااینها عین کشور های غیر اسلامی برخورد بشه چراکه اونها مسلمانتر ازما هستند حقوق حیوانات که مو به مو درشریعت ما ذکر شده انها عمل میکنند و این خبر اخیر باعث میشه تااین وحشیان انسان نما از شاه کارهایشان فیلم تهیه نکنن واینکه چند ماهی بود این خبر قلبم را به درد اورده بود به انتظار نشسته بودم تا شاید قانونی باشد که آبروی رفته انسانهارا بخرد اما حیف و…؟خدایا ما را به حال خدمان دها مکن که روی هرچه زشتی وبدی را کم میکنیم

 40. hiva می‌گه:

  درسته که ۱خرس یا خیلی ازحیوونای دیگه وحشی اندودرمقابل ۱انسان ممکنه اون ازپادرآرن ولی حیوون اسمش روشه….امااین بی شرفی که اسمش انسان بوده چراهمچین کاری کرده؟چطوردلشون اومده به خصوص اون توله خرساکه خیلی هم مظلوم بودن بابی رحمی تمام کشته شدن………واقعاجای تاسف داره که تمام دنیابادیدن این کلیپ خواستارمجازات اون ۲تابی شرفند!امادرملت مافقط همیشه مظلوم کشی بوده وهیچوقت همچین آشغالایی اونطورکه بایدمجازات نشدندامااون بالای سری میخوان چیکارکنند؟مطمئنن۱۰۰۰برابربدترازاون توله هامیمیرن………..به امیدنابودی تمام انسان های بی شرف بی وجدان مثل اینها وامثال اینها……………………….

 41. اندیشه می‌گه:

  یادمه وقتی بچه بودم در تیتر اخبار شب شبکه اول صحنه شکستن بازوی یک جوان فلسطینی توسط دو سرباز اسرائیلی را میدیدم و فکر میکردم چطور با یک انسان حتی اگه دشمن باشه میشه چنین کاری کرد؟ حالا میبینم که نیازی به دشمن بودن نیست آدمها میتوانند با کودکان خردسال و حیوانات بی زبان بدترین جنایات را انجام دهند. حالا یک سئوال اساسی: آیا آن معلم وحشی که چنین جنایتی را مرتکب شده همچنان معلم بچه های معصوم ما باقی می ماند از دولت حقوق میگیرد؟

 42. بهناز می‌گه:

  اولا آقا سعید توام عین همین وحوشی چون نظرت مثل هموناست.و بعدشم واسه اون کسی که میگه اون قاتل وحشی موجیه.اونایی که باهاش بودنم موجین؟بعدشم جانباز که هیچ پیغمبر زاده ام اگه بوده و اینکارو کرده انشاا… بره جهنم و خودشو خانوادش تیکه تیکه بشن الهی.همچین میگه جانبازه استغفرا… انگار خدابوده

 43. سعید می‌گه:

  کار جالبی بود

 44. حامد می‌گه:

  جای تاسف انسانها با الوده کردن زمین قطع درختان هرروز عرصه را برای حیوانات تنگ تر میکنند دیگر کشتن این حیوانات چی معنی دارد

 45. ماهان می‌گه:

  کثافت خودتو جای اون خرسه بیچاره بزار :(((( خدا ازت نکذره :((((

 46. احمدی می‌گه:

  این فیلم رو از بی بی سی دیدم و طاقت دوباره دیدنشو اینجا نداشتم.صرف اینکه خرسها به انسان حمله کردن این جنایت وحشیانه توجیه نمیشه.حیوان بدبخت اگه وحشیه و به انسان حمله میکنه غریزه و ذات خدادادیش اینه .ولی این به ظاهر انسان ها(از همه به خاطر به کار بردن کلمه ی انسان پوزش میخوام) این وحشی گری و قساوت قلب رو از کجا آوردن؟
  خدا لعنتشون کنه هر روز و هرساعت و هر دقیقه و هر ثانیه.
  کشتن با زجر کش کردن خیلی متفاوته.انشاءا… خدا تو همین دنیا زجرکششون کنه.قیامت که جای خود دارد.

 47. vahid می‌گه:

  خیلی پست فطرت هستن.واقعا که!!!!!!!!!!!!خدالعنتشون کنه.ایشاال.. همین بلا رو یه نفر سر خودشون بیاره.خودشون رو بکشن و دل بچه ها شونو پاره کنن

 48. انسان فرضی می‌گه:

  این هم یه جنایت دیگه بایه شکل متفاوت.

 49. انسان فرضی می‌گه:

  فرقی بین من و حیوون نیست الی اینکه من میتونم بهتر باشم ولی بعضیا ادمو از ادم بودنش شرمگین میکنن.

 50. اردشیر می‌گه:

  من که واقعا از ایرانی بودن خودم خجالت می کشم
  آخه توی ویدئو هایی که من دیدم مردیکه کثافت می خنده هم توله هارو بالا می گیره که بگه ما هم می تونیم ای خدا بر سر بچه ی خودت هم همین بلا رو بیاره
  واقعا بعضی ها بویی از انسانیت نبرده اند

 51. امیر می‌گه:

  واقعآ حیف از اسم انسان که بر روی بعضی از آدمها بگذارند انسانهایی که فقط ظاهر انسان دارند و در مقام یک موجود زنده از حیوان به مراتب حیوان تر هستند./

 52. احسان می‌گه:

  سلام.من خودم ونکی هستم اهل همین روستایی که این اتفاق وحشتناک و غیر انسانی اتفاق افتاده.منم مث بیشتر دوستان نتونستم این فیلمو ببینم.یعنی کاملا مشخصه هر انسانی که از سلامت روان برخوردار باشه از شنیدن همچین خبری شدیدا متاثر میشه.اما ما چه کاری از دستمون برمیاد بریم خودمون اون جنایتکارو بکشیم؟؟؟وقتی دادگاه به راحتی این جنایتو نادیده میگیره و متهمو با پارتی ازاد میکنه! وقتی مجازات همچین ظلمی رو فقط چند میلیون قرار میده!!!!

  من صحبتم با اون دوستانی هست که اینطور به راحتی مردم ونک را زیر سوال میبرند دوستان عزیز ادم بیمار ممکنه در همه جا وجود داشته باشه ! شما شک دارید که این جنایتکار بیمار روانی نیست؟؟؟

  ونک قدمتی هزار ساله داره که تو این هزار سال این مورد تنها اتفاق بدیه که خود مردم ونک هم به شدت از این موضوع متاثر شدن اما همین دوستانی که اینقدر به ونک و مردمش توهین میکنن بهتر از من میدونن که کشتن الاغ با ضربه پتک-سوزاندن الاغ با بنزین – قطع کردن پای روباه زنده و….. بسیاری از موارد اینچنینی به وفور در چه شهری اتفاق می افته!!!!!!!!!!!!!!!

 53. احسان می‌گه:

  وقتی اینجوری نظرها رو انتخابی مینویسید دیگه مشخصه سطح فرهنگتون در چه حده به درک که منتشر نمیکنی حداقل خودت بخون شاید به فکر بیفتی….شاید…..

  به فکر اون منزل تنگتم باش!!
در مورد ما در گوگل تحقیق کنید : سایت حسابداری آنلاین .

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!