فیلم کتک خوردن علیاء ماجدة المهدی توسط اسلام گرایان مصر/به دلیل انتشار عکس های برهنه بر ضد اسلام

علیا ماجده المهدی دختر مصری که تصاویر برهنه‌ی خود را در اعتراض به اسلام گرایان در وبلاگش منتشر کرده بود ؛ در میدان التحریر توسط اسلام گرایان مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

و طعم دشمنی با اسلام را چشید.

 

یک فکر در “فیلم کتک خوردن علیاء ماجدة المهدی توسط اسلام گرایان مصر/به دلیل انتشار عکس های برهنه بر ضد اسلام”

  1. این زن جز کاری کثیف و هجویاتی در توجیه خودش کاری نکرده. این موجود کثیف در توجیه خودش گفته برای اسارت زن در برابر مرد در فرهنگ اسلامی دست به همچین اقدامی زده بد نیست نگاهی به نظرات منعکس شده در مورد عکس های خود بندازه تا ببینه وحشیانه ترین و کثیف ترین نگاه ها رو مجذوب خود کرد نه آزاد اندیشی رو این افراد اطلاعات درستی از دین ندارند هر چند اندک.

  2. کارش اشتباه بود ولی اونا حق نداشتن اونطوری بزننش.تنها کسی که حق داره مجازاتش کنه خداست که خودش می دونه اون دنیا باید با هاش چیکار کنه.

  3. به نظر دوست عزیزمون باید تیکه پارش میکردن. از اونجا نظر دوست عزیزمون با نص قرآن، حدیث، سیره ائمه کاملا مطابقت داره، همگی به افتخارش کف مرتب می زنیم!

  4. خوشحالم از اینکه همتون از رو شکم سیری مینویسین و از رو ترس ما ایرانی هستیم و شعارمون اینه گر خواهی نشوی رسوایی هم رنگه جماعت شو و وقتی کسی فرق کنه طرد میشه خوشحالم از اینکه من اون جلو نیستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت + 2 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>