فیلم گل های بازی پرسپولیس استقلال”دربی 73″/جام حذفی+استعفای استیلی

ورزش > فوتبال  – همشهری آنلاین:
استقلال تهران در تداوم پیروز‌هایش مقابل حریف قرمزپوش تهرانی با سه گل پرسپولیس را شکست داد.

به گزارش همشهری آنلاین، استقلال تهران که در بازی‌های اخیر لیگ توانسته بود پرسپولیس را شکست دهد، اینبار آمده بود تا طلسم شکست مقابل حریف تهرانی خود در بازی‌های جام حذفی را بکشند. استقلال پیش‌تر دو بار در جام حذفی به پرسپولیس باخته بود

  آشنایی با تاریخچه دیدارهای پرسپولیس و استقلال

پرسپولیس تهران در این بازی همچون بازی‌های قبلی‌اش طرح مشخصی برای فتح دروازه حریف نداشت و به غیر از سه دقیقه نیمه اول نتوانست فشار خود را روی دروازه حریف تحمیل کند. استقلال نیز در نیمه اول تیم همیشگی نبود و بیشتر بازی در میانه میدان جریان داشت.

دو تیم در 90 دقیقه بازی نتوانستند به گل برسند هر چند که برتری نسبی با استقلال بود و یک بار تیر دروازه ناجی دروازه حقیقی، دروازه‌بان پرسپولیس شد.

در دقیقه 95 پاس مهدی امیرآبادی به جباری رسید و شماره ۸ استقلال گل آبی پوشان را به ثمر رساند.

در ادامه مسابقه با اشتباه واضح حقیقی و خطای ممدوتال روی مجیدی داور به سود آبی پوشان پنالتی اعلام کرد. جباری در دقیقه 98 این توپ را گل کرد تا چهارمین گل خود را در دربی‌ها به ثمر رسانده باشند. آخرین گل استقلال را شریفات دقیقه 107 با فرار ار تله آفساید به ثمر رساند.

ali70.com

////////////////////////////////////////////////////

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به نشانه اعتراض ورزشگاه را ترک کردند و علیه استیلی شعار دادند.

خبرگزاری فارس: شعار هواداران پرسپولیس علیه استیلی/ اشک‌های معمارزاده روی نیمکت

به گزارش فارس،هواداران پرسپولیس بعد از اینکه گل دوم را در نیمه اول وقت‌ اضافه دریافت کردند به نشانه اعتراض شروع به ترک ورزشگاه کردند.

* برخی از تماشاگران پرسپولیس نیز با شعار استیلی “حیا کن پرسپولیس را رها کن” خواستار جدایی این مربی از پرسپولیس شدند. استقلالی‌ها نیز همین شعار را سر دادند.

* میثاق معمارزاده دروازه‌بان پرسپولیس بعد از اینکه تیمش گل دوم را خورد روی نیمکت تیم گریه می‌کرد.
بازی تا دقیقه ۱۰۵ و پایان وقت اضافه اول دو بر صفر به سود استقلال است.

*پس از بازی دربی،استیلی در کنار زمین در حالی که بسیار ناراحت بود،تلویحا بصورت شفاهی از پرسپولیس کناره گیری خود را اعلام کردکرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 6 = یازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>