افشای روابط نامشروع جنسی و فساد اخلاقی ناجیه غلامی/ادامه سریال رسوایی های بی بی سی فارسی

جديدترين رسوايي در شبکه بي بي سي فارسي، جدايي همسر ناجيه غلامی از وي است که به دليل افراط در روابط ناسالم و غير اخلاقي ناجيه با شماري از کارکنان اين شبکه صورت گرفته است.
به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران يک منبع مطلع افغاني در اين مورد به خبرنگاري در مشهد گفت: او تبعه افغانستان و يکي از مجريان خبر شبکه دولتي بي بي سي فارسي که از 3 سالگي ساکن مشهد بوده و در سال 1381 در آزمون گزينش اين شبکه پذيرفته شده و به استخدام بي بي سي فارسي درآمد.
به گفته اين منبع مطلع افغان ناجيه غلامی در جمعي خصوصي استخدام خود را مديون محبت هاي آصف معروف دانسته و گفته که آصف شب قبل از آزمون ، سوالات را در اختيار وي قرار داده بود.
اين گزارش مي افزايد: فساد اخلاقي اين زن طي سالهاي 2005 تا 2007 ميلادي که دوره هاي اموزشي را تحت نظر بي بي سي در کابل ،‌ترکيه و لندن مي گذراند ، بالا گرفت و به غير از آن با افرادي به نامهاي مهرداد ، حسين مزاري و بهروز آفاق (عنصر بهايي که تعدادي از کارکنان بي بي سي فارسي را بهايي کرد) روابط غيراخلاقي برقرار کرد . نقطه آغاز روابط ناجيه و آصف ، بيتوته شبانه آنها در دفتر بي بي سي در کابل بود.
دفتري که يکي از فاسد ترين دفاتر شبکه بي بي سي در جهان است و چندي پيش فعاليت شماري از کارکنان آن در قاچاق کلان مواد مخدر افشا شد.
“ناجیه غلامی” مجری بی بی سی
ناجيه غلامی چندي پيش به دليل ابتلا به بيماري رواني هيپومانيا (حالت شيدايي شديد که يکي از عوارض زمينه اي آن احساس شيفتگي به يک فرد و تنفر ناگهاني از اوست) براي مدتي در بيمارستان بستري بود.
منبع مطلع افغان مي گويد: پيشتر مراجعات مکرر اين فرد به دعانويسان در افغانستان نيز براي نجات از اين بيماري رواني بوده است.
بدنامي ناجيه غلامی به دليل فساد شديد اخلاقي ،‌فشار رواني سنگيني بر خانواده و بستگان او درايران افغانستان تحميل کرده و پدرش را نيز به بيماري لاعلاجي دچار کرده است و همين موضوع موجب طلاق دادن وي توسط همسرش شده است.
شرايط موجود نشان مي دهد که فساد و انحراف در بي بي سي فارسي امري نهادينه و رايج شده است و اين فساد اخلاقي مضاف بر خروج رسمي اين بنگاه سلطنتي از بي طرفي ادعايي در زمينه هاي سياسي و مذهبي و تبديل آن به بلندگويي عليه دين مبين اسلام و رسانه اي براي تبليغ و ترويج بهاييت و حمايت شديد و آشکار از صهيونيزم و دشمني کينه توزانه با حرکت فراگير بيداري اسلامي در منطقه مي باشد.

یک فکر در “افشای روابط نامشروع جنسی و فساد اخلاقی ناجیه غلامی/ادامه سریال رسوایی های بی بی سی فارسی”

  1. سلام
    من از شخصیت ظاهری خانم ها مهشید ندیری وفرناز قاضی زاده وناجیه غلامی ونگین شیر آقایی ونگار محمدی وسارا دهقان و…خیلی خوشم می آید. ای کاش همسران آینده من از جهت ظاهری مثل این خانم های ناز باشند واز لحاظ فکری مثل خودم!چرا که من نمی دونم این خانم ها چطوریند از لحاظ فکری؟فقط می دونم همه شون سبک غربی رو دوست دارند.اما من یک فرد شدیدا لذت گرا وبشردوست وروشنفکر وعدالت خواه وتوسعه طلب هستم!شدیدا آزاداندیشم!
    به هر صورت من ناجیه جون رو هم مثل همه این خانم ها خیلی دوست دارم از لحاظ شیوه اجرا وشخصیت ظاهریش و…هر جا که هست براش آرزوی عمری سرشار از شادی وموفقیت دارم
    ضمنا من آدم عاشق پیشه ای هم هستم وهر جا که پای یه مساله عشقی بین دوانسان مطرح بشه من خیلی ذوق زده می شم!

  2. من أزچهره نگارمحمدی وإلنازکیانی واقعأخوشم میادولی دقیقأنمیدونم چه شخصیتی دارن درضمن مجریان توانمندی هستن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>