تبليغاتX
**************

ظروف یکبار مصرف گیاهی

آموزش آنلاین طراحی سایت اهواز

طراحی سایت حرفه ای در اهواز

کیف آلوما والت

افشای روابط نامشروع جنسی و فساد اخلاقی ناجیه غلامی/ادامه سریال رسوایی های بی بی سی فارسی | مجله اینترنتی علی هفتاد

افشای روابط نامشروع جنسی و فساد اخلاقی ناجیه غلامی/ادامه سریال رسوایی های بی بی سی فارسی

جدیدترین رسوایی در شبکه بی بی سی فارسی، جدایی همسر ناجیه غلامی از وی است که به دلیل افراط در روابط ناسالم و غیر اخلاقی ناجیه با شماری از کارکنان این شبکه صورت گرفته است.
به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران یک منبع مطلع افغانی در این مورد به خبرنگاری در مشهد گفت: او تبعه افغانستان و یکی از مجریان خبر شبکه دولتی بی بی سی فارسی که از ۳ سالگی ساکن مشهد بوده و در سال ۱۳۸۱ در آزمون گزینش این شبکه پذیرفته شده و به استخدام بی بی سی فارسی درآمد.
به گفته این منبع مطلع افغان ناجیه غلامی در جمعی خصوصی استخدام خود را مدیون محبت های آصف معروف دانسته و گفته که آصف شب قبل از آزمون ، سوالات را در اختیار وی قرار داده بود.
این گزارش می افزاید: فساد اخلاقی این زن طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ میلادی که دوره های اموزشی را تحت نظر بی بی سی در کابل ،‌ترکیه و لندن می گذراند ، بالا گرفت و به غیر از آن با افرادی به نامهای مهرداد ، حسین مزاری و بهروز آفاق (عنصر بهایی که تعدادی از کارکنان بی بی سی فارسی را بهایی کرد) روابط غیراخلاقی برقرار کرد . نقطه آغاز روابط ناجیه و آصف ، بیتوته شبانه آنها در دفتر بی بی سی در کابل بود.
دفتری که یکی از فاسد ترین دفاتر شبکه بی بی سی در جهان است و چندی پیش فعالیت شماری از کارکنان آن در قاچاق کلان مواد مخدر افشا شد.
“ناجیه غلامی” مجری بی بی سی
ناجیه غلامی چندی پیش به دلیل ابتلا به بیماری روانی هیپومانیا (حالت شیدایی شدید که یکی از عوارض زمینه ای آن احساس شیفتگی به یک فرد و تنفر ناگهانی از اوست) برای مدتی در بیمارستان بستری بود.
منبع مطلع افغان می گوید: پیشتر مراجعات مکرر این فرد به دعانویسان در افغانستان نیز برای نجات از این بیماری روانی بوده است.
بدنامی ناجیه غلامی به دلیل فساد شدید اخلاقی ،‌فشار روانی سنگینی بر خانواده و بستگان او درایران افغانستان تحمیل کرده و پدرش را نیز به بیماری لاعلاجی دچار کرده است و همین موضوع موجب طلاق دادن وی توسط همسرش شده است.
شرایط موجود نشان می دهد که فساد و انحراف در بی بی سی فارسی امری نهادینه و رایج شده است و این فساد اخلاقی مضاف بر خروج رسمی این بنگاه سلطنتی از بی طرفی ادعایی در زمینه های سیاسی و مذهبی و تبدیل آن به بلندگویی علیه دین مبین اسلام و رسانه ای برای تبلیغ و ترویج بهاییت و حمایت شدید و آشکار از صهیونیزم و دشمنی کینه توزانه با حرکت فراگیر بیداری اسلامی در منطقه می باشد.


مطالب ديگر
برای اولین بار در ایران :
نرم افزار حسابداری اینترنتی بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر
حسابداری شخصی آنلاین
حسابداری خانگی آنلاین
حسابداری تجاری ، انبارداری و چاپ فاکتور فروش آنلاین
همگی در سایت حسابداری آنلاین ، تک ضرب

www.takzarb.com

.۸ دیدگاه برای “افشای روابط نامشروع جنسی و فساد اخلاقی ناجیه غلامی/ادامه سریال رسوایی های بی بی سی فارسی”

 1. پارسا می‌گه:

  باز هم فاحشه خانه بی بی سی

 2. سرحدی می‌گه:

  بنگاه شایعه پراکنی کم بود فاحشه خانه هم اضافه شد

 3. sss می‌گه:

  به خواهر و مادر خودتون رفتن که این جوری شدن…نــــــشـــــســـــتــــــه هــــا

 4. r.m می‌گه:

  ای آقا چه کار میشه کرد دیگه؟ بعضی ها (ن.غ) از این کارها لذت میبرند.

 5. کاوه یوسف زاده می‌گه:

  سلام
  من از شخصیت ظاهری خانم ها مهشید ندیری وفرناز قاضی زاده وناجیه غلامی ونگین شیر آقایی ونگار محمدی وسارا دهقان و…خیلی خوشم می آید. ای کاش همسران آینده من از جهت ظاهری مثل این خانم های ناز باشند واز لحاظ فکری مثل خودم!چرا که من نمی دونم این خانم ها چطوریند از لحاظ فکری؟فقط می دونم همه شون سبک غربی رو دوست دارند.اما من یک فرد شدیدا لذت گرا وبشردوست وروشنفکر وعدالت خواه وتوسعه طلب هستم!شدیدا آزاداندیشم!
  به هر صورت من ناجیه جون رو هم مثل همه این خانم ها خیلی دوست دارم از لحاظ شیوه اجرا وشخصیت ظاهریش و…هر جا که هست براش آرزوی عمری سرشار از شادی وموفقیت دارم
  ضمنا من آدم عاشق پیشه ای هم هستم وهر جا که پای یه مساله عشقی بین دوانسان مطرح بشه من خیلی ذوق زده می شم!

 6. مهدی می‌گه:

  درود بر جلال ال احمد وکتاب غرب زدگی اش

 7. فریدون می‌گه:

  من أزچهره نگارمحمدی وإلنازکیانی واقعأخوشم میادولی دقیقأنمیدونم چه شخصیتی دارن درضمن مجریان توانمندی هستن
در مورد ما در گوگل تحقیق کنید : سایت حسابداری آنلاین .

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!