فیلم/ تبلیغ بانک ملت ایران تقلیدی از کلیپ جنیفر لوپز آمریکایی!+لینک دانلود

ایام عید هست و حال و هوای خاص در کشور این تغییر حال علاوه بر این که شامل حال طبیعت شده انگار بانک ها بیکار ننشستند ! . داشتیم برنامه های رسانه ملی رو نگاه میکردیم که یک تبلیغ عجیب ما رو به واکنش واداشت .

به گزارش ایران ویج ، این تبلیغ برای بانک ملت بود و همان وعده های همیشه گی اما نکته جالب این بود که این کلیپ دقیقا کاملا شبیه اخرین کلیپ خواننده مشهور امریکایی ( جنیفر لوپز ) بود که گفته می شود گرانترین کلیپ ساخته شده تا امروز توسط خواننده های دنیا میباشد اما جای هزاران افسوس و تاسف برای مسئولین بانک ایرانی دارد . نکته جالب اینکه حتی ۱ ایده هم از کلیپ خواننده خارجی نیست که کپی برداری نشده باشد و دقیقا مانند کلیپ اصلی تهیه شده بود !!!!!

برای مشاهده کلیپ بانک ملت اینجا را کلیک کنید

ali70.com

هر چند کپی برداری توسط برندهای معروف ایرانی از کلیپ های خارجی عادی شده و صدای هیچ کس هم در نیامد و کپی برداری ها عادی شده اما دیگر بانک ها چرا ؟!!

گوش شیطان کر ! نکند خلاقیت مسئولین بانک ملت نم کشیده است ؟ و یا کسی مدیریتی بر روی ساخت کلیپ های تبلیغاتی بانک ندارد که شاهد همچین اشتباهات بزرگی باشیم ؟ هرچند بانک ها در وعده دادند شهره خاص و عام هستند و و انصافا هم خلاقیت خوبی دارند اما چه طور می شود در ساخت کلیپ ها نمی توانند خلاقیتی از خود نشان دهند فقط خدا می داند

باوجودی که نمی توان از توهینی که اینگونه تبلیغات به شعور مخاطبان خود می کنند گذشت اما هزینه های هنگفتی هم که صرف اینگونه تبلیغات می گردد، سبب می شود که بسیاری از مشتریان این بانک ها هم از اینکه سرمایه هاشان به هدر می رود، ناراضی باشند.

هرچند مسئولین بانک ملت در ساخت کلیپ ها عادت دارند بد نیست این لینک را نیز مشاهده کنید

هرچند امیدواریم روابط عمومی بانک ملت پاسخ مناسبی برای این موضوع داشته و ایارن ویج منتظر پاسخ بانک ملت هستیم .

 

برخی تصاویر از کلیپ اصلی خواننده هالیویدی و پس از مشاهده کلیپ خودتان مقایسه کنید !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

یک فکر در “فیلم/ تبلیغ بانک ملت ایران تقلیدی از کلیپ جنیفر لوپز آمریکایی!+لینک دانلود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>