فیلم مصاحبه بی بی سی با شاهین نجفی خواننده “آهنگ نقی”/ترس و وحشت شاهین نجفی

همراهی شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب با بی بی سی در حمایت از هتاکان؛

در سایه حمایت شبکه های ضدانقلاب؛ شاهین نجفی: این توهین باید اتفاق می افتاد!!
مجری بی بی سی فارسی تصریح می کند که بنا به درخواست شخص شاهین نجفی، به سبب مسایل امنیتی، از اشاره به محل اقامت وی معذور است!
ali70.com

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، بعد از آنکه شبکه “بی بی سی فارسی” (BBCPersian) فردای انتشار حکم ارتداد «شاهین نجفی» به گفتگو با این خواننده بی شرم و حمایت از وی پرداخت، سایر شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب و اسلام ستیز هم به پیروی از بی بی سی از او حمایت کرده و آنتن خود را به وی اختصاص دادند. به این ترتیب، بی بی سی این بار نیز سردمدار حمایت از دشمنان دین و کشور شد.
بعد از مدت کوتاهی که از راه اندازی یک کمپین در فیس بوک برای توهین و تمسخر حضرت امام هادی النقی [علیه السلام] گذشته بود، شاهین نجفی خواننده مبتذل خارج نشین با منتشر کردن اثر توهین آمیز خود در یوتیوب، موجی از اعتراضات را از سوی مردم ولایتمدار و غیرتمند کشورمان برانگیخت. بعد از آنکه برخی از خبرگزاری ها و سایت های داخلی فتوایی را از «آیت الله العظمی صافی گلپایگانی» یکی از مراجع تقلید شیعیان، مبنی بر ارتداد شاهین نجفی و جسارت کنندگان به ساحت ائمه اطهار [علیهم السلام] منتشر کردند، شبکه بی بی سی فارسی با تهیه گزارش و ترتیب دادن مصاحبه ای با شاهین نجفی، سعی کرد وی را تبرئه کند.
در ابتدای مصاحبه، مجری بی بی سی فارسی تصریح می کند که بنا به درخواست شخص شاهین نجفی، به سبب مسایل امنیتی، از اشاره به محل اقامت وی معذور است!
این خواننده مرتد وقتی شبکه بی بی سی فارسی را مدافع خود می بیند، در اظهارات سخیف خود توهین به مقدسات مسلمانان و شیعیان را رسالت خود دانسته و با وقاحت تمام می گوید: «این یک اتفاق بود و به نظر من باید -اتفاق- می افتاد[!] من وقتی کاری را انجام می دهم به تبعات آن فکر نمی کنم و فقط رسالت خود را انجام می دهم. هر کاری پتانسیل خودش را دارد و شما نسبت به آن کاری که انجام می دهید حتما مقداری درک دارید!!»
رسانه دولتی آمریکا (VOA) نیز در خبری اعلام کرد: «وب سایت “شیعه آنلاین” برای کشتن شاهین نجفی، خواننده ایرانی، مبلغ 100هزار دلار جایزه تعیین کرده است.»

“صدای آمریکا” در توصیف این ترانه گفت: «شاهین نجفی در تازه ترین ترانه اش امام دهم شیعیان را مخاطب گفته های خود قرار داده است.» این شبکه در راستای سیاسی کردن موضوع و کاستن از حجم اعتراضات و خشم عمومی مردم ایران افزود: «منابع وابسته به حکومت ایران این ترانه را توهین تلقی کردند.»
تلویزیون دولتی صدای آمریکا در ادامه برای تبرئه این خواننده هتاک گفت: «حامیان شاهین نجفی می گویند در سراسر ترانه هیچ عنوان کذب و ناشایستی به امام دهم شیعیان منتسب نشده است و شاهین تنها [امام] نقی علیه السلام را به برخی حوادث جاری جامعه ایران قسم می دهد!»

صدای آمریکا بدون اشاره به مطالب توهین آمیزی که از آن به عنوان “حوادث جاری جامعه ایران” یاد کرده است، برای آنکه تحلیل هایش با قضاوت بینندگان نقش بر آب نشود، از بازپخش ترانه مذکور طفره رفت.
بر پایه گزارش تکمیلی جام نیوز، شبکه سلطنت طلب “پارس” (ParsTV) نیز که در توهین به مقدسات اسلامی و شیعی ید طولایی دارد، از این خواننده موهن -که سال هاست به سبک خاصی به مقدسات دینی ایرانیان توهین می کند- حمایت کرد و او را هنرمند رپ خوان و خواننده سرشناس ایرانی نامید.

بر اساس این گزارش، “علیرضا میبدی” مجری ثابت این شبکه با تمسخر از صدور فتوای ارتداد برای این عنصر هتاک یاد کرد.
همچنین تلویزیون سلطنت طلب “ایران آریایی” (Iran.e.Ariayi) با مضحکه قرار دادن صدور حکم ارتداد برای شاهین نجفی و توهین به نام مقدس حضرت امام محمد تقی و امام علی النقی [علیهما السلام] در حمایت از این رپ خوان حرمت شکن خارج نشین گفت: «این فرد آزاد است. دلش می خواهد[!] مسلمان نیست، باور دیگری دارد و حقایق را می گوید. چرا از گفتن حقایق ناراحت می شوید؟ چرا نمی گذارید همه چیز عریان باشد؟»!!!
جام نیوز ضمن عرض تسلیت به محضر امام عصر [عجل الله تعالی فرجه الشریف] به دلیل ملاحظات اخلاقی و برای جریحه دار نشدن احساسات و عواطف مردم مؤمن و متدین ایران اسلامی، ناگزیر است ویدیوی مربوط به گزارش و مصاحبه یادشده و بازتاب این حرکت غیرانسانی در شبکه های ماهواره ای اسلام ستیز و ضدانقلاب را با اندکی تقطیع به متن خبر ضمیمه کند.

ألا لعنت الله علی القوم الظالمین؛ و سیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون

یک فکر در “فیلم مصاحبه بی بی سی با شاهین نجفی خواننده “آهنگ نقی”/ترس و وحشت شاهین نجفی”

 1. حاضرم به همه شما قول بدم يا ولدو حيضه يا ولدو زنا تخم خر
  شرمنده ولي ديگه صبرم به سر اومده بود ديگه نتونستم خودمو تحمل كنم

 2. پيامبر خدا(ص) می فرمایند: اى على! هر كه مرا و تو را و امامان از نسل تو را دوست دارد پس خدا را بر حلال‏زادگى‏ خود سپاس‏گويد؛ زيرا ما را دوست ندارد، مگر حلال‏زاده و ما را دشمن ندارد، مگر حرام زاده.

 3. می رسد مهدی(عج) به دستش تیغ سرخ اقتدار *

  * تا بگوید پاسخی بر ناله های انتظار*

  * تا بگیرد انتقام زخم های بی شمار*

  * برای ظهور آقا صلوات *

   1. دورود بر شاهین نجفی و به اسم اعظم شر حرفامو شروع میکنم.
    همینه که هست هنوز ما برنده ایم و برنده خواهیم ماند و ای احمق ها دارید به کسی توهین میکنید که پدرش به خاطر من و شما ها شهید شده پس همتون (30 تیر)

 4. نجفی آدم بدبختیه ، مثل خیلیها توی دام افتاده ، مدتی ازش استفاده میبرند بعد مثل خیلیهای دیگه میره توی زباله دانشون ، ولی برای دوستداران حضرت هادی (ع)خیلی زشته که با کلمات بی ادبانه توی محیطی که مردم دارند مطالعه میکنند ، اظهار نظر کنند. امام به حرفهای ما نظر میکنند وشرمنده …..
  صبر ایوب را خدا برای ماها قرار داده است. به امید ظهور محبوبترین شاهد عالم(ع)

 5. هر چی لب تو دنیاس مجیز تو رو میگن

  تو که بی لب زاده شده بودی ستمگر

  هر چی دست تو حسرت دامن تو

  تو آخرین جوابی واسه یه خواست بی ثمر

  تعبیر یه خوابی که تو ذهن خستس

  اون آخرین در نجاتی که همیشه بستس

  نه یه تکرار خسته ای که فقط یک باره

  وحدت اون دردایی هستی که بیشماره

  من تو اسم تو تجزیه شدم بانو تجربه کن منو تو یه مرگی دوباره

  شعری که خونه تو حسرتت لخته میشه آخرین وارث نسل عشق اخته میشه

  منو تو این هجرت و تمکینم بدرقه کن تموم واژه ها رو تو ذهنت دقدقه کن

  بذار تکثیر نگاه تو بشم بانو اسم حقیرمو رو زبونت لقلقه کن

  واسه کسی که خرابه عمری زیر آوارت

  آخرین جمله همینه
  خدانگهدارت

 6. من وقتی که این خبر خوشحالی رو به مسلمانان میدم من رو بازداشت میکنن من در انگلیس هستم این خبر رو هم به سختی گیر آوردم من تویه یه شبکه ی تبلیغی کار میکنم وبعد از منتشر شدن این پیام من دیگه نیستم تمام تبلیغاتی که این شبکه های غربی میکنن همش دروغ میگن و گول نخورید مثل من بعضی هاتون فکر میکنین چرا من رفتم انگلیس گول خوردم شاید باور نکنید ولی این حرف حقیقت داره
  حالا این خبررو میدم شاهین نجفی به دیدار مرگ میرود.
  خداحافظ ایران من خدایا منرو ببخش با منتشر شدن این حرف من دیگه نیستم به امید دیدار
  مرگ بر شاهین نجفی

 7. خیلی جالبه که از رکیک ترین کلمات استفاده میکنید برای اینکه فکر میکنید به عقایدتون توهین شده…متاسفم برای این فقر فرهنگی…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− سه = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>