فیلم توهین احمدی نژاد به نمایندگان مجلس صحت دارد؟/فیلم با کیفیت بالا

در این فیلم، اظهاراتی توهین آمیز منسوب به احمدی نژاد خطاب به نمایندگان مجلس شنیده می شود. در این فیلم ، خبرنگار از احمدی نژاد می پرسید «آقای احمدی نژاد؛ چرا 160 نفر در این سفر با خودتان اورده اید؟ نمایندگان مجلس ایران پرسیده اند»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

در فیلمی که اخیراً در فضای اینترنت منتشر شده، اظهاراتی توهین آمیز منسوب به احمدی نژاد خطاب به نمایندگان مجلس شنیده می شود.

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» ؛ در این فیلم ، خبرنگاری به زبان فارسی از احمدی نژاد می پرسد «آقای احمدی نژاد؛ چرا 160 نفر در این سفر با خودتان اورده اید؟ نمایندگان مجلس ایران پرسیده اند»

اما واکنش محمود احمدی نژاد که ظاهراً خطاب به همین خبرنگار است ، جمله ای «دو کلمه ای» است که بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد.

البته برخی معتقدند وی در حال صحبت کردن با فرد دیگری است و در واقع احمدی نژاد ، این جمله توهین آمیز را نه خطاب به نماینده مجلس  که به فرد دیگری گفته است!


صحنه ای از این فیلم منتشر شده

پیش از این، زهره طبیب زاده نماینده تهران در مجلس با اشاره به تذکر کتبی خود به رئیس جمهور درباره درخواست ویزا از آمریکا برای 160 نفر گفته بود: ما از رئیس جمهور به دلیل بردن هیئت همراه غیر معمول و خارج از روال به نیویورک توضیح می خواهیم .  وی افزود: بنابر اخبار منتشر شده ایران ابتدا 160 ویزا درخواست کرده بود که آمریکا 120 ویزا صادر کرده؛ لذا رئیس جمهور باید در این مورد پاسخگو باشد که چرا چنین درخواستی از کشور متخاصم داشته باشد که آنان بخواهند درخواست ایران را رد کنند.

———————————————————————————————

باز هم طبق معمول دروغی دیگر از طرف ضد انقلاب بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سایت معاند انتخاب +افشای دروغ

لحظاتی قبل بهمن کلباسی در اکانت یوتویوب خود فیلم اصلی و با کیفیت احمدی نژاد را منتشر کرد.
به گزارش فرهنگ نیوز لحظاتی قبل بهمن کلباسی در اکانت یوتویوب خود فیلم اصلی و با کیفیت احمدی نژاد را منتشر کرد و بر ادعای بی بی سی مبنی بر فحاشی احمدی نژاد به کلی خط بطلان کشید . در این فیلم خام همکار کلباسی به او تشر زده و از او به خاطر بلند حرف زدن با احمدی نژاد انتقاد می کند . بی بی سی فارسی که از انتشار فیلم دورغین خود بسیار خوشحال بود روز گذشته با بهمن کلباسی نیز مصاحبه ای انجام داده بود و تمامی سایت های معاند نظام این خبر بی اساس را منتشر کردند .
لازم به ذکر است این شبکه فارسی زبان برای ادعاهای خود از هیچ عملی فروگذاری نکرده و شارلاتانزیم خود را به اوج رسانیده است . شبکه بی بی سی از روز گذشته در پی انتشار یک فیلم بی کیفیت مدعی شده بود احمدی نژاد در پی یک سوال خبر نگار به نمایندگان مجلس شورای اسلامی فحاشی کرده است . این اولین بار نیست که سندی دورغ از جانب بی بی سی برای یکی از مسئولین کشورمان منتشر می شود .

ali70.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + = 16

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>