تبليغاتX
**************

ظروف یکبار مصرف گیاهی

آموزش آنلاین طراحی سایت اهواز

طراحی سایت حرفه ای در اهواز

کیف آلوما والت

فیلم توهین احمدی نژاد به نمایندگان مجلس صحت دارد؟/فیلم با کیفیت بالا | مجله اینترنتی علی هفتاد

فیلم توهین احمدی نژاد به نمایندگان مجلس صحت دارد؟/فیلم با کیفیت بالا

در این فیلم، اظهاراتی توهین آمیز منسوب به احمدی نژاد خطاب به نمایندگان مجلس شنیده می شود. در این فیلم ، خبرنگار از احمدی نژاد می پرسید «آقای احمدی نژاد؛ چرا ۱۶۰ نفر در این سفر با خودتان اورده اید؟ نمایندگان مجلس ایران پرسیده اند»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

در فیلمی که اخیراً در فضای اینترنت منتشر شده، اظهاراتی توهین آمیز منسوب به احمدی نژاد خطاب به نمایندگان مجلس شنیده می شود.

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» ؛ در این فیلم ، خبرنگاری به زبان فارسی از احمدی نژاد می پرسد «آقای احمدی نژاد؛ چرا ۱۶۰ نفر در این سفر با خودتان اورده اید؟ نمایندگان مجلس ایران پرسیده اند»

اما واکنش محمود احمدی نژاد که ظاهراً خطاب به همین خبرنگار است ، جمله ای «دو کلمه ای» است که بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد.

البته برخی معتقدند وی در حال صحبت کردن با فرد دیگری است و در واقع احمدی نژاد ، این جمله توهین آمیز را نه خطاب به نماینده مجلس  که به فرد دیگری گفته است!


صحنه ای از این فیلم منتشر شده

پیش از این، زهره طبیب زاده نماینده تهران در مجلس با اشاره به تذکر کتبی خود به رئیس جمهور درباره درخواست ویزا از آمریکا برای ۱۶۰ نفر گفته بود: ما از رئیس جمهور به دلیل بردن هیئت همراه غیر معمول و خارج از روال به نیویورک توضیح می خواهیم .  وی افزود: بنابر اخبار منتشر شده ایران ابتدا ۱۶۰ ویزا درخواست کرده بود که آمریکا ۱۲۰ ویزا صادر کرده؛ لذا رئیس جمهور باید در این مورد پاسخگو باشد که چرا چنین درخواستی از کشور متخاصم داشته باشد که آنان بخواهند درخواست ایران را رد کنند.

———————————————————————————————

باز هم طبق معمول دروغی دیگر از طرف ضد انقلاب بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سایت معاند انتخاب +افشای دروغ

لحظاتی قبل بهمن کلباسی در اکانت یوتویوب خود فیلم اصلی و با کیفیت احمدی نژاد را منتشر کرد.
به گزارش فرهنگ نیوز لحظاتی قبل بهمن کلباسی در اکانت یوتویوب خود فیلم اصلی و با کیفیت احمدی نژاد را منتشر کرد و بر ادعای بی بی سی مبنی بر فحاشی احمدی نژاد به کلی خط بطلان کشید . در این فیلم خام همکار کلباسی به او تشر زده و از او به خاطر بلند حرف زدن با احمدی نژاد انتقاد می کند . بی بی سی فارسی که از انتشار فیلم دورغین خود بسیار خوشحال بود روز گذشته با بهمن کلباسی نیز مصاحبه ای انجام داده بود و تمامی سایت های معاند نظام این خبر بی اساس را منتشر کردند .
لازم به ذکر است این شبکه فارسی زبان برای ادعاهای خود از هیچ عملی فروگذاری نکرده و شارلاتانزیم خود را به اوج رسانیده است . شبکه بی بی سی از روز گذشته در پی انتشار یک فیلم بی کیفیت مدعی شده بود احمدی نژاد در پی یک سوال خبر نگار به نمایندگان مجلس شورای اسلامی فحاشی کرده است . این اولین بار نیست که سندی دورغ از جانب بی بی سی برای یکی از مسئولین کشورمان منتشر می شود .

ali70.comمطالب ديگر
برای اولین بار در ایران :
نرم افزار حسابداری اینترنتی بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر
حسابداری شخصی آنلاین
حسابداری خانگی آنلاین
حسابداری تجاری ، انبارداری و چاپ فاکتور فروش آنلاین
همگی در سایت حسابداری آنلاین ، تک ضرب

www.takzarb.com

.


در مورد ما در گوگل تحقیق کنید : سایت حسابداری آنلاین .

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!