آخرین اخبار در مورد هدفمند سازی یارانه ها و راهنمایی در این مورد

مدير عامل سازمان هدفمندي يارانه ها؛

افرادی که حسابشان تایید نشده حساب جدید باز کنند

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه هاگفت: مبلغ 81 هزار تومان سرانه هر فرد به حساب خانوارها واریز می شود ولی هنوز مشخص نیست که این مبلغ برای یک، دو و یا چهار ماه است و مدت آن به موقع به اطلاع مردم خواهد رسید.

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: آن دسته از سرپرست خانوارهایی که حسابشان توسط بانک تایید نشده است تا آخر این هفته فرصت دارند حساب جدیدی باز کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، بهروز مرادی در گفتگو با بخش نیمروزی خبر سیما(ساعت 14) افزود: ما اعتقاد داریم اتفاق خاصی در زندگی مردم رخ نداده و تنها قانون هدفمند کردن یارانه ها مانند سایر قوانین در کشور در حال اجرا است.

وی با تاکید براینکه از فردا یارانه نقدی به حساب خانوارهای 3 استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که سرپرستان خانوار شماره حساب بانکی اعلام کرده اند واریز خواهد شد اظهارداشت: برای همه استانهای کشور تا هفته اول آبان واریز می شود.

مرادی گفت: مبلغ 81 هزار تومان به صورت علی الحساب سرانه هر فرد به حساب خانوارها واریز می شود ولی هنوز مشخص نیست که این مبلغ برای یک، دو و یا چهار ماه است و مدت آن به موقع به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی تصریح کرد: 86 درصد از کسانی که فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را تکمیل کرده بودند شماره حساب خود را نیز ثبت کردند و این برای ما به این معنی است که 14 درصد با هدف و نیت خداپسندانه از دریافت یارانه صرفه نظرکرده اند.

مرادی تاکید کرد: آن دسته از سرپرست خانوارهایی که حسابشان توسط بانک تایید نشده است تا آخر این هفته فرصت دارند حساب جدید بانکی باز کرده و در سامانه رفاهی به ثبت کنند.

وی در خاتمه افزود: بالای 98 درصد از خانوارهایی که متقاضی دریافت یارانه بودند حسابهای آنها توسط سیستم بانکی تائید شده است و هیچ مشکلی برای واریز یارانه ها به حساب این خانوارها وجود ندارد و آن دسته از خانوارهایی که موفق نشدند شماره حساب جدید اعلام کنند و در زمان ورود اطلاعات حساب خود به سیستم با مشکل روبه رو شدند در این هفته به سایت www.refahi.ir مراجعه و حساب بانکی خود را ثبت کنند.


رسانه ها در خصوص مبلغ قطعی یارانه نقدی گمانه زنی نکنند

بهروز مرادی ، با اعلام اینکه یارانه نقدی به صورت علی الحساب از فردا به ازای هر نفر 81 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار متقاضی در سه استان خراسان شمالی ، خراسان رضوی و خراسان جنوبی واریز می شود ، گفت : همانطور که رئیس جمهور محترم دیروز اعلام کرد این قسط اول یارانه نقدی خواهد بود و اطلاعات بیشتر متعاقبا به اطلاع مردم خواهد رسید .مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها با رد گمانه زنی های برخی رسانه ها در خصوص رقم قطعی یارانه نقدی هر فرد تاکید کرد : مبلغ 81 هزار تومان علی الحساب و مختص به نخستین پرداخت است و رقم قطعی یارانه نقدی متعاقبا اعلام خواهد شد .

بهروز مرادی ، با اعلام اینکه یارانه نقدی به صورت علی الحساب از فردا به ازای هر نفر 81 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار متقاضی در سه استان خراسان شمالی ، خراسان رضوی و خراسان جنوبی واریز می شود ، گفت : همانطور که رئیس جمهور محترم دیروز اعلام کرد این قسط اول یارانه نقدی خواهد بود و اطلاعات بیشتر متعاقبا به اطلاع مردم خواهد رسید .

وی افزود : مبالغ واریزی تا زمان ابلاغ و اجرای قانون قابل برداشت نیست و به محض ابلاغ قانون مردم در سراسر کشور به طور همزمان می توانند نسبت به برداشت از حساب های اعلام شده خود اقدام کنند .

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه ها ار رسانه های جمعی خواست تا از گمانه زنی های نادرست و حاشیه پردازی های حساب نشده بپرهیزند و اطلاعات درست در اختیار عموم قرار دهند .

گفتنی است مرادی امروز مهمان بخش خبری نیمروز شبکه اول سیما خواهد بود و جزئیات بیشتری را در این زمینه به اطلاع مردم خواهد رساند.

یک فکر در “آخرین اخبار در مورد هدفمند سازی یارانه ها و راهنمایی در این مورد”

 1. سلام اينجانب در تاريخ 18/8/89 زمان واريز يارانه هاي نقدي در استان خوزستان به حساب خود كه آنرا اعلام نموده بودم مراجعه كردم ولي تا ساعت 8 و 15 دقيقه پولي واريز نشده بود علت چيست؟ با تشكر

 2. با سلام خدمت شما
  خواستم عرض بنمایم : که آیا این پول یارانه در حساب می باشد ..نه برای برداشت کردن فقط جهت اینکه به حساب آمده باشد و بتوان اعلام موجودی را از عابربانک خواند یا نه این مبلغ هنوز به صورت هایدن یا مخفی در حساب هرکسی می باشد
  تقریبا سوال بهنام خورسنگ را دارم
  با تشکر
  نیما

 3. با سلام: من یارانه هارا ثبت نام کرده ام و شماره حساب هم داده ام ولی فقط یارانه همسرم واریز شده و یارانه ی من به حساب مادرم واریز شده . خواهشاً راهنمایی کنید مرا با تشکر

 4. با سلام : مادر بزرگم مشخصات خود را برای دریافت یارانه ها ثبت کرده بود گویا این مشخصات اشتباه وارد شده بود و من دوباره اطلاعات را وارد کردم و یک کد پیگیری دریافت کردم و الان هرچقدر کد پیگیری را می زنم فقط پیغام میدهد که مشخصات سرپرست خانواده در ثبت احوال ثبت گردیده ولی من هرچقدر شماره حساب را ثبت می کنم باز هم پیغام میدهد مشخصات ثبت نگردیده . خواهشاً راهنمایی کنید چون یارانه ی نقدی هم واریز نشده و مادر بزرگم نگران است .کمکم کنید که چگونه شماره حساب وارد کنم .با تشکر

 5. باسلام خدمت شما ما در استان لرستان زندگی می کنیم ونسبت به ثبت نام در سایت اینترنتی اقدام کرده ایم اما پول به حساب واریز نشده است.بااین حال دوباره به سایت مراجعه کردیم واطلاعات را چک کردیم اما همه چیز درست بود لطفا مارا راهنمایی کنید.لطفاجواب را به ایمیل با بفرستید.با تشکر

 6. با سلام ما قادر به ثبت نام در مرحله اول نشديم و در آذرماه تازه ثبت نام كرديم ولي هنوز شماره حساب را وارد نكرديم سوال من اين است كي بايد شماره حساب را اعلام كنيم و بعد از ثبت شماره حساب كي يارانه ها به حساب ما واريز ميشود لطفا به آدرس ايميل من جواب بدين ممنون ميشم.

 7. باسلام،زمانیکه پدرماطلاعات یارانه را ارسال کرد،من مجردبودم،ولی الان که یارانه ها به حساب واریز شده ازدواج کردم وحق یارانه من به حساب پدرم واریز نشده،من موفق نشدم ثبت نام کنم، لطفا راهنمایی کنید؟

 8. با سلام”من ثبت نام کرده ام ولی نتوانسته ام شماره حسابم را وارد کنم لطفا راهنماییم کنید
  لطفا جواب را روی سایت بنویسید من ایمیل ندارم

 9. سلام خواسته نباشید من قبلا شماره حساب اعلام کردم ولی اعلان پولی به حسابم نیومده الان یه حساب تازه باز کردم چه جوری این شماره حساب را اعلام کنم و از کجا مطمئن باشم پول به حسابم میاد؟ممنونم لطفا راهنمایی کنید

 10. با سلام
  من شماره حساب اعلام كرده‌ام و كد پيگيري نيز دارم ولي يارانه به حساب من واريز نشده است. الان كه تاريخ 5/10/1389 ميباشد واريز نشده من بايد چه كار كنم

 11. در اولین دوره برای هدفمند کردن یارانه اقدام کردم ولی متاسفانه در کافینت شماره حسابم ثبت نشده و تا حال نتوانستم شماره حساب را ثبت کنم لطفا راهنمایی کنید

 12. با سلام ما وقتی که یارانه پبت نام میکردند من نامزد داشتم و به دلیل نداشتن جای ثابت ثبت نام نکردیم ولی الان پبت نام کردیم می خواستم بپرسم به ما یارانه چرا تعلق نگرفته؟ وقرار میگیره؟

 13. باسلام زمان ثبت یارانه ها من جزء خانواده بودم بعد از گذشت 6ماه عقد کردم و چون جای ثابت نداشتم برای یارانه ها ثبت نام نکردم و خود به خود از لیست خانواده جدا شدم و نام من به عنوان سرپرست خانوار ثبت شده اما قادر به ارائه شماره حساب نیستم حال باید چگونه و کجا شماره حساب خود را ثبت کنم با تشکر از راهنمای شما.

 14. سلام خسته نباشید.زمانیکه من برای یارانه ثبت نام کردم با مردی زندگی می کردم که درحال حاضراز ایشان طلاق گرفته و با شخص دیگری ازدواج کرده ام.الان نه همسرقبلیم یارانه من رودریافت کرده ونه خودم می تونم شماره حساب بدم.لطفاً راهنمائیم کنید.ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 × = سی شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>