فیلم شکار گورخر توسط کروکودیل ها در هنگام عبور از رودخانه

گورخرهایی كه در پارك وحش ماسایی مارا در كنیا زندگی می كنند باید هر سال دوبار برای یافتن مراتع سبز در فصل خشك مهاجرت كنند.

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بست شات، در این مهاجرت گروهی علاوه بر شكارچیان زمینی به ویژه شیرها بزرگترین خطری كه جان گورخرها را تهدید می كند وجود كروكودیل های غول پیكر در رودخانه هایی است كه آنها برای ادامه مهاجرت خود ناگزیر به عبور از این رودها هستند.

در فصل مهاجرت این جانوران چرنده كروكودیل ها انتظار آنها را می كشند. گورخرها برای فرار از آرواره های این خزنده های غول پیكر به طور گروهی وارد رودخانه شده و باید با حداكثر سرعت و توانی كه دارند خود را به خشكی برسانند.

در این فیلم حیات وحش شاهد عبور گله ای از گورخرهای مهاجر از رودخانه ای مملو از كروكودیل هستیم. اغلب آنها خود را به كرانه دیگر رودخانه می رسانند اما برخی به ویژه گورخرهای پیر یا بسیار جوان طعمه كروكودیل ها می شوند.

یك كروكودیل پای عقب گورخر جوانی را در میان آرواره هایش می گیرد. حیوان نومیدانه تلاش می كند با گاز پشت كروكودیل خود را نجات دهد. كروكودیل دیگری سر حیوان را در پوزه اش گرفته و او را به زیر آب می كشد.

كروكودیل ها به سوی طعمه هجوم می آورند . تا زمانی كه آنها در حال تكه تكه كردن گورخر هستند سایر همنوعان او فرصت دارند با خیال آسوده تری از رودخانه عبور كنند.

ali70.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>