تبليغاتX
**************

ظروف یکبار مصرف گیاهی

آموزش آنلاین طراحی سایت اهواز

طراحی سایت حرفه ای در اهواز

کیف آلوما والت

فیلم شکار گورخر توسط کروکودیل ها در هنگام عبور از رودخانه | مجله اینترنتی علی هفتاد

فیلم شکار گورخر توسط کروکودیل ها در هنگام عبور از رودخانه

گورخرهایی که در پارک وحش ماسایی مارا در کنیا زندگی می کنند باید هر سال دوبار برای یافتن مراتع سبز در فصل خشک مهاجرت کنند.

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بست شات، در این مهاجرت گروهی علاوه بر شکارچیان زمینی به ویژه شیرها بزرگترین خطری که جان گورخرها را تهدید می کند وجود کروکودیل های غول پیکر در رودخانه هایی است که آنها برای ادامه مهاجرت خود ناگزیر به عبور از این رودها هستند.

در فصل مهاجرت این جانوران چرنده کروکودیل ها انتظار آنها را می کشند. گورخرها برای فرار از آرواره های این خزنده های غول پیکر به طور گروهی وارد رودخانه شده و باید با حداکثر سرعت و توانی که دارند خود را به خشکی برسانند.

در این فیلم حیات وحش شاهد عبور گله ای از گورخرهای مهاجر از رودخانه ای مملو از کروکودیل هستیم. اغلب آنها خود را به کرانه دیگر رودخانه می رسانند اما برخی به ویژه گورخرهای پیر یا بسیار جوان طعمه کروکودیل ها می شوند.

یک کروکودیل پای عقب گورخر جوانی را در میان آرواره هایش می گیرد. حیوان نومیدانه تلاش می کند با گاز پشت کروکودیل خود را نجات دهد. کروکودیل دیگری سر حیوان را در پوزه اش گرفته و او را به زیر آب می کشد.

کروکودیل ها به سوی طعمه هجوم می آورند . تا زمانی که آنها در حال تکه تکه کردن گورخر هستند سایر همنوعان او فرصت دارند با خیال آسوده تری از رودخانه عبور کنند.

ali70.comمطالب ديگر
برای اولین بار در ایران :
نرم افزار حسابداری اینترنتی بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر
حسابداری شخصی آنلاین
حسابداری خانگی آنلاین
حسابداری تجاری ، انبارداری و چاپ فاکتور فروش آنلاین
همگی در سایت حسابداری آنلاین ، تک ضرب

www.takzarb.com

.


در مورد ما در گوگل تحقیق کنید : سایت حسابداری آنلاین .

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!