canadian online pharmacy canadian pharmacy FDA CIPA approved viagra super active online pharmacy canada Providing services of pharmacy online <"; Prescription drugs online use patients to once again.
تبليغاتX
**************

ظروف یکبار مصرف گیاهی

آموزش آنلاین طراحی سایت اهواز

طراحی سایت حرفه ای در اهواز

کیف آلوما والت

دیامز ستاره زن مشهور دنیای رپ فرانسه مسلمان شد(+عکس) | مجله اینترنتی علی هفتاد

دیامز ستاره زن مشهور دنیای رپ فرانسه مسلمان شد(+عکس)

برخی از دوستان و نزدیکان “دیامز” علت مسلمان شدنش را…

گفته می‌شود “دیامز” ستاره سرشناس رپ در فرانسه مدتی پیش به دین مبین اسلام گروید اما وی تاکنون حاضر به اعلام رسمی و علنی این مسأله نشده است. این در حالیست که مجله‌های مشهور فرانسه در شماره‌های اخیر خود مسلمان شدن “دیامز” را تأیید کرده اند.

مجله فرانسوی “قالا” که اهمیت زیادی به انتشار اخبار مربوط به چهره‌های سرشناس هنری و موسیقی می دهد، در شماره این هفته خود پس از تأیید خبر مسلمان شدن “دیامز”، به نقل از یکی از نزدیکان این ستاره سرشناس نوشت: به نظر می رسد “دیامز” برای مشکلات روحی و عاطفی خود چیزی را در دین اسلام یافته که در هیچ یک از دیگر ادیان نیافته است.

این مجله فرانسوی در ادامه نوشت: “میلانی جورجیادیز” معروف به “دیامز” در چند وقت اخیر و به وی‍ژه پس از شهرت یافتن، دچار مشکلات روحی – روانی و عاطفی بسیار زیادی شده بود و از آن به شدت رنج می برد همین امر موجب شد گوشه گیر شده و کمتر در ملأ عام ظاهر شود.
“دیامز” ۲۹ ساله که در سنین کودکی پدر و مادرش از هم جدا شدند، دوران کودکی سختی را سپری کرد. وی در سن ۱۵ سالگی به یک خودکشی ناموفق اقدام ورزید. پس از گرویدن به دین مبین اسلام گفت:‌ برای درمان مشکلات روحی – روانی خود به پزشکان زیادی مراجعه کردم اما هیچ یک از آنان نتوانست مرا درمان کند. راه حل درمان این بیماری را در دین یافتم. چیزی که دنبالش بودم را در شهرت و ثروت نیافتم، به خدا روی آوردم و آن را نزد خدا یافتم.

گفتنی است “دیامز” از پدری یونانی و مادری فرانسوی در آتن پایتخت یونان متولد شد. در چهار سالگی به همراه والدینش برای ادامه زندگی به پاریس رفت و در یکی از محله های ساده و فقیرنشین این شهر سکنی گزید. وی خوانندگی را از سال ۱۹۹۴ میلادی در یک گروه خوانندگی جوانان آغاز کرد اما به دلیل استعداد زیادش توانست طی مدت زمان چند سال به شهرت برسد. او دارای شخصیتی قوی و صدایی ویژه است.

برخی از دوستان و نزدیکان “دیامز” علت مسلمان شدنش را معاشرت زیاد وی با فرانسوی‌های آفریقایی تبار که بیشترشان مسلمان هستند، عنوان می کنند. از دوستان بسیار نزدیک مسلمان وی، “آمال بنت” خواننده فرانسوی مراکشی تبار و “جمال دبوز” بازیگر کمدی آفریقایی تبار هستند.

قابل ذکر است جدیدترین آلبوم این خواننده سرشناس رپ، “کودکان صحراء” نام دارد که موضوع آن مشکلات و سختی‌های کودکان فقیر ساکن در محله‌های حاشیه‌ای پاریس است. وی نژادپرستی که این کودکان و خانواده های فقیر از آن رنج می برند را در آلبوم خود شرح داده است.مطالب ديگر
برای اولین بار در ایران :
نرم افزار حسابداری اینترنتی بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر
حسابداری شخصی آنلاین
حسابداری خانگی آنلاین
حسابداری تجاری ، انبارداری و چاپ فاکتور فروش آنلاین
همگی در سایت حسابداری آنلاین ، تک ضرب

www.takzarb.com

.۹ دیدگاه برای “دیامز ستاره زن مشهور دنیای رپ فرانسه مسلمان شد(+عکس)”

 1. حالا می‌گه:

  حقیقته؟
  عالیه

 2. نوید می‌گه:

  ایناها مسلمون میشن اونوقت گلشیفته فراهانی و امیر ابراهیمی و مینا لاکانی و …کشف حجاب میکنن…..واقعا واسه بازیگرای خودمون متاسفم…برای اینکه از بقیه خوانندگان و…خارجی که مسلمون شدند آگاهی پیدا کنین برین به
  http://www.hijab-poster.ir/cat-13.aspx

 3. mehran joni می‌گه:

  هرکسی دیدگاه خودش رو داره ربتی به بازی گرایه ایرانی نداره مقایسه نکنید

 4. سوگل می‌گه:

  به به خیلی حال کردم باااااااااااااااااااااااااااریکلا

 5. امید صداقت می‌گه:

  به این میگن معجزه اسلام واقعا برای کسایی مثل گلشیفته متاسفم

 6. MISS ROH می‌گه:

  از اینکه رپ ره عاشقشم…………….

  منم عین خودشم…………………

 7. محمد حسین می‌گه:

  مسلمان شدن این خانم چیزی به اسلام اضافه نمیکنه. گلشیفته شدن هم چیزی از اسلام کم نمیکنه
در مورد ما در گوگل تحقیق کنید : سایت حسابداری آنلاین .

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!