دیامز ستاره زن مشهور دنیای رپ فرانسه مسلمان شد(+عکس)

برخی از دوستان و نزدیكان “دیامز” علت مسلمان شدنش را…

گفته می‌شود “دیامز” ستاره سرشناس رپ در فرانسه مدتی پیش به دین مبین اسلام گروید اما وی تاكنون حاضر به اعلام رسمی و علنی این مسأله نشده است. این در حالیست كه مجله‌های مشهور فرانسه در شماره‌های اخیر خود مسلمان شدن “دیامز” را تأیید كرده اند.

مجله فرانسوی “قالا” كه اهمیت زیادی به انتشار اخبار مربوط به چهره‌های سرشناس هنری و موسیقی می دهد، در شماره این هفته خود پس از تأیید خبر مسلمان شدن “دیامز”، به نقل از یكی از نزدیكان این ستاره سرشناس نوشت: به نظر می رسد “دیامز” برای مشكلات روحی و عاطفی خود چیزی را در دین اسلام یافته كه در هیچ یك از دیگر ادیان نیافته است.

این مجله فرانسوی در ادامه نوشت: “میلانی جورجیادیز” معروف به “دیامز” در چند وقت اخیر و به وی‍ژه پس از شهرت یافتن، دچار مشكلات روحی – روانی و عاطفی بسیار زیادی شده بود و از آن به شدت رنج می برد همین امر موجب شد گوشه گیر شده و كمتر در ملأ عام ظاهر شود.
“دیامز” 29 ساله كه در سنین كودكی پدر و مادرش از هم جدا شدند، دوران كودكی سختی را سپری كرد. وی در سن 15 سالگی به یك خودكشی ناموفق اقدام ورزید. پس از گرویدن به دین مبین اسلام گفت:‌ برای درمان مشكلات روحی – روانی خود به پزشكان زیادی مراجعه كردم اما هیچ یك از آنان نتوانست مرا درمان كند. راه حل درمان این بیماری را در دین یافتم. چیزی كه دنبالش بودم را در شهرت و ثروت نیافتم، به خدا روی آوردم و آن را نزد خدا یافتم.

گفتنی است “دیامز” از پدری یونانی و مادری فرانسوی در آتن پایتخت یونان متولد شد. در چهار سالگی به همراه والدینش برای ادامه زندگی به پاریس رفت و در یكی از محله های ساده و فقیرنشین این شهر سكنی گزید. وی خوانندگی را از سال 1994 میلادی در یك گروه خوانندگی جوانان آغاز كرد اما به دلیل استعداد زیادش توانست طی مدت زمان چند سال به شهرت برسد. او دارای شخصیتی قوی و صدایی ویژه است.

برخی از دوستان و نزدیكان “دیامز” علت مسلمان شدنش را معاشرت زیاد وی با فرانسوی‌های آفریقایی تبار كه بیشترشان مسلمان هستند، عنوان می كنند. از دوستان بسیار نزدیك مسلمان وی، “آمال بنت” خواننده فرانسوی مراكشی تبار و “جمال دبوز” بازیگر كمدی آفریقایی تبار هستند.

قابل ذكر است جدیدترین آلبوم این خواننده سرشناس رپ، “كودكان صحراء” نام دارد كه موضوع آن مشكلات و سختی‌های كودكان فقیر ساكن در محله‌های حاشیه‌ای پاریس است. وی نژادپرستی كه این كودكان و خانواده های فقیر از آن رنج می برند را در آلبوم خود شرح داده است.

یک فکر در “دیامز ستاره زن مشهور دنیای رپ فرانسه مسلمان شد(+عکس)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ پنج = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>