فهرست حامل های انرژی مشمول اصلاح قیمت ها اعلام شد

جام جم آنلاين: ستاد هدفمندکردن يارانه ها در اطلاعيه اي فهرست حامل هاي انرژي مشمول اصلاح قيمت ها را اعلام کرد.

به گزارش واحد مركزي خبر،اطلاعيه به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم عجل لوليک الفرج و العافية و النصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه
ملت شريف تمدن ساز ايران به اطلاع مي رساند که پس از دريافت فرم اطلاعات اقتصادي خانوار و دريافت شماره حساب سرپرستان خانوار و واريز مبالغ يارانه در سال جاري، مرحله نهايي اجراي قانون هدفمندکردن يارانه ها مبني بر اصلاح قيمت هاي حامل هاي انرژي آرد و نان و آب شرب روستا و شهر و پرداخت يارانه هاي نقدي خانوارها از ساعت 24 شنبه 27 آذر در سراسر کشور آغاز مي شود. حامل هاي انرژي هاي مشمول اصلاح قيمت عبارتند از:

1- بنزين موتور

2- نفت گاز(‌گازوئيل)

3- نفت کوره

4- گاز مايع

5- گاز خودرو

6- نفت سفيد

7- گازطبيعي

8- برق

جدول قيمت همه حامل هاي انرژي نامبرده متعاقبا در اطلاعيه شماره 2 ستاد هدفمندکردن يارانه ها به استحضار ملت شريف ايران خواهد رسيد.

تمامي خانوارهايي که مبالغ يارانه به حساب آنها واريز شده مي توانند با شروع کار اداري بانکها در روز يکشنبه در سراسر کشور به تدريج جهت دريافت يارانه 2ماهه واريز شده اقدام نمايند.

در پايان به استحضار مي رساند که دولت با برنامه ريزي دقيق و کارشناسي شده و بکارگيري تمامي ظرفيت خويش از آمادگي کامل براي اجراي قانون برخوردار است.

خواهشمند است بدون توجه به شايعات و گمانه زني هاي بي اساس اخبار اجراي قانون را از طريق مراجع رسمي اطلاع رساني دولت و اطلاعيه هاي ستاد هدفمند کردن يارانه ها پيگيري نمايند.

ستاد هدفمند کردن يارانه ها با پايش دقيق و مستمر کليه ابعاد اجراي قانون اين اطمينان را به مردم انقلابي ايران مي دهد که نهايت مراقبت را اعمال نموده و در اجراي طرح همراه مردم حرکت مي کند و ان شاءالله با همبستگي آحاد مردم و دولت مسير تعالي در دوره پيشرفت و عدالت را طي خواهد نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>