تبليغاتX
**************

ظروف یکبار مصرف گیاهی

آموزش آنلاین طراحی سایت اهواز

طراحی سایت حرفه ای در اهواز

کیف آلوما والت

مکالمات خلبان با برج مراقبت؛10 دقیقه نهایی سقوط هواپیمای بوئینگ در ارومیه | مجله اینترنتی علی هفتاد

مکالمات خلبان با برج مراقبت؛۱۰ دقیقه نهایی سقوط هواپیمای بوئینگ در ارومیه

آخرین مکالمه خلبان بوئینگ تهران-ارومیه با برج مراقبت

 آپلود عکس

حوادث > داخلی  – تنها ده دقیقه قبل از اینکه هواپیما به فرودگاه ارومیه برسد خلبان به برج مراقبت اعلام کرده است که آماده نشستن است اما نمی تواند بنشیند.

به گزارش مهر و به نقل از استاندار آذربایجان غربی این هواپیما قرار بوده ساعت ۱۶ از تهران به سمت ارومیه پرواز کند که به خاطر شرایط جوی ساعت ۱۸ با تاخیر پرواز کرده است لذا باید ساعت ۱۹ یا ۱۹:۳۰ به فرودگاه ارومیه می رسیده است. به گفته جلال زاده ۱۰ دقیقه قبل از اینکه به فرودگاه ارومیه برسد به برج مراقبت اعلام کرده است که آماده نشستن است اما در آخرین مکالمه با برج مراقبت گفته است که نمی تواند بنشیند. در این هنگام ارتباط قطع می شود و برج مراقبت متوجه می شود که هواپیما در حال کاهش ارتفاع است.

وی درباره شرایط جوی محل حادثه گفت: وضعیت جوی هم اکنون بسیار وخیم است و تمامی مجروحین و فوت شدگان حادثه سقوط هواپیما از محل حادثه به بیمارستان منتقل شده اند.

جلال زاده استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه این هواپیما ۹۲ مسافر داشته است گفت: تمامی مجروحین و فوت شدگان حادثه سقوط هواپیما از محل حادثه به بیمارستان منتقل شده اند.

استاندار آذربایجان غربی درباره میزان تلفات جانی سقوط هواپیما گفت: هنوز نمی توانیم اظهار نظر دقیقی در این زمینه داشته باشیم اما تمامی بیمارستانهای ارومیه و همچنین بیمارستانهای نظامی آماده باش هستند.

جلال زاده در پاسخ به این سوال که چگونه برخی از مسافران با پای خود از هواپیما خارج شده اند گفت: این هواپیما در ۱۵ کیلومتری ارومیه و در منطقه روستایی سقوط کرده است و روستاییان این حادثه را نقطه یابی کرده و اطلاع داده بودند. در دقایق اولیه که بخشی از هواپیما متلاشی یا سوراخ شده بوده عده ای که مجروح بودند توانسته بودند خود را به بیرون از هواپیما منتقل کنند که روستاییان آنها را به اولین مرکز بهداشتی منتقل کرده اند.مطالب ديگر
برای اولین بار در ایران :
نرم افزار حسابداری اینترنتی بدون نیاز به نصب بر روی کامپیوتر
حسابداری شخصی آنلاین
حسابداری خانگی آنلاین
حسابداری تجاری ، انبارداری و چاپ فاکتور فروش آنلاین
همگی در سایت حسابداری آنلاین ، تک ضرب

www.takzarb.com

.


در مورد ما در گوگل تحقیق کنید : سایت حسابداری آنلاین .

عضو خوراک مطالب شوید مرا در توییتر دنبال کنید!