سپاه قدس در رديف برترين نيروهاي اطلاعاتي دنيا

نیروی قدس سپاه که شالوده کارش در اواسط جنگ تحمیلی ریخته شد ب عنوان نیروی پنجم سپاه جایگزین معاونت حمایت از نهضت های آزادی بخش در کابینه مهندس بازرگان و وزارت خارجه ای دکتر ابراهیم یزدی شد.
در ان سال انبوهی از گروههای مسلح چپ و راست و وسط اعم از فلسطین و عراق و شیعه و سنی وکمونیست
در کنفرانسی در تهران گرد هم امدند و وزارت خارجه به حمایت از انها پرداخت.
البته حمایت معنوی-چند سال بعد این بخش از وزارت خارجه منفک شد و به سپاه منتقل گشت که اولین بارقه های ان را در درگیری های کردستان عراق می توان به خاطر اورد که با همین جلال طالبانی رییس جمهور فعلی عراق همکاری می کردند.
سپس جریان حمله اسراییل به لبنان پیش امد و علی اکبر محتشمی پور سفیر وقت ایران در سوریه با دادن تدارکات به سپاه تعدادی از مربیان نظامی را به لبنان منتقل کرد و انها به تربیت نیروهای جدا شده از جنبش امل پرداختند.
و حزب الله اینگونه اغاز به کار کرد و در اولین اقدام مقر تفنگداران زبده امریکایی و فرانسوی را در بیروت با بمب بسیار قوی و مخرب که عملیاتی انتحاری بود منفجر کرد که باعث کشته و زخمی شدن صدها نظامی غربی شد.
در حادثه ای دیگر حزب الله چند امریکایی دیگر را به گروگان گرفت که با وساطت ایران انها را آزاد کرد.
این کارها باعث شد تمامی نظامیان غربی از لبنان پا به فرار بگذارند و لبنان به لبنانیها بازگشت و تا سال 1990 درگیر جنگ داخلی بود که با توافقنامه طائف صلح و بازسازی در ان برقرار گشت.
می بینید که نیروی قدس در لبنان دست به چه کار بزرگی زد و تقریبا لبنان را نجات داد.
سالها گذشت و این نیرو اماج اتهامات رسانه های غربی گشت و به تروریسم محکوم گشت که یکی از دلایلش قتل بختیار در حادثه ای عجیب در پاریس بود.

شعار صدور انقلاب هر روز داغ تر شد واین نیرو وظیفه اصلی را داشت.سرتیپ احمد وحید به فرماندهی نیرو منصوب شد و در همین اثنا مرکز یهودیان آرژانتین منفجر شد که باز هم بدون دلیل نیروی قدس را محکوم کردند.
بوسنی و هرزگوین جنگ داخلی درگرفت و نیروی قدس به انجا نیرو فرستاد. و در عقب نشینی صرب ها تاثیر قابل توجهی داشت که متاسفانه به خوبی منعکس نشد.
دهه 1380 و حادثه 11 سپتامبر پیش امد و تهدیدات علیه ایران تغییر کرد.
نیروی قدس مامور شناسایی نقاط حساس دشمن گشت و به افغانستان و عراق اعزام شد و انصافا خوب عمل کرد و و حتی برخی رسانه های غربی خبر از حضور چند هزار نیروی قدسی در کشورهای همسایه ایران می دهند.
سرتیپ قاسم سلیمانی از سوی سرلشکر صفوی به فرماندهی نیروی قدس منصوب شد و  هم اکنون جنوب عراق را در کنترل دارد.
یادتان نرود سال گذشته نزدیک بود بصره با یک جنگ شهری خونین و بین القبائلی نابود شود که با وساطت سرتیپ سلیمانی آرام شد.
امریکا ادعا دارد 100 نفر از اعضای قدس را دسنگیر کرده است.که از سوی ایران رد شده است.

به هر حال اطلاعاتی که نیروهای بین المللی قدس به ایران داده اند در شناسایی نقاط ضعف دشمن کمک شایانی کرده است.
نیروهی وِیژه قدس سطح اموزش بسیار بالایی دارند که می توان گفت حتی بالاتر از کلاه سبزهای تیپ 65 نوهد ارتش است.

و اما سرتیپ قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه:
از جانبازان جنگ تحمیلی  که ده ها ترکش در بدن دارد.
مرد اول جنوب عراق به اعتراف خود عراقیها و امریکاییها.
فرمانده سابق لشکر 41 ثارالله کرمان واهل کرمان
برعکس پست نظامی و مسئولیت سختش همه از مهربانی های او می گویند
در هیچ رسانه ای حاضر به مصاحبه نیست.
آخرین بار 10 شهریور 86 در معارفه سرلشکر صفوی دیده شده است.

نیروی قدس پرسنلش مخفی اند و حتی از وزارت اطلاعات نیز حرفه ای تر.هیچ کس آنها را نخواهد شناخت.
امریکا و اسراییل با ان همه سازمانهای عریض و طویل اطلاعاتی هنوز موفق به نفوذ در نیروی قدس نشده اند.
نیروی قدس پادگان شناخته شده و لشکر نظامی ندارد و هر کسی ممکن است نیروی قدسی باشد

بیش از این اطلاعات خاصی از نیروی قدس ندارم ولی کاماندوهای مخفی ان که تابحال دیده نشده اند ولقب
سربازان گمنام امام زمان نیز گاهی به آنها اطلاق می شود و تقریبا افرادی نامرئی هستند در رده بهترین نیروهای ویژه جهان ارزیابی شده اند.

یک فکر در “سپاه قدس در رديف برترين نيروهاي اطلاعاتي دنيا”

 1. سلام
  نیروی قدس سپاه ویژگیهایی دارد که در هیچ سیستم اطلاعاتی و امنیتی جهان مشابهت ندارد حتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران هم یک سیستم خاص و پیچیده ای است که از هیچ سازمان اطلاعاتی دنیا کپی نشده است.
  در مورد نیروی قدس اولا خواهشمندم مطلعین مجهولات دشمنان در کمین نشسته را معلوم نکنن و از متن دوستم نیز تشکر میکنم.
  انچه موجب مباهات است و در سیستم نیروی قدس جاری و ساری است عدم تمرکز تشکیلات اطلاعاتی است ناشناخته بودن عناصر کلیدی ان حتی برای همکارانشان.
  شعار انان این است هیچ جا امن تر از لانه گرگ نیست. در قلب اورشلیم گرفته تا واشنگتن و دوبی و تایلند و…….
  تحصیلات بالا تسلط قوی به زبانهای خارجه کشور مد نظر تا قدرت بالای اطلاعات عمومی در خصوص همان کشور اموزشهای مدرن و بروز و نیز بدلیل کوچکی سیستم از چالاکی بالایی برخوردار است.
  برعکس انچه دشمنان از این نیرو تعریف میکنند به هیچ وجه در ناارامیهای قومی و مذهبی دخالتی ندارد و گرنه اینهمه مامور مخفی در دنیا نداشت .
  نیروی قدس از منظر سیستمها اطلاعاتی یک شاهکار بی همتاست حتی اگر کسی 2 ماه پیش از این سیستم خارج شود به محض ورود با رفرش محیر العقول مواجه میشود. عناصر ان در همه تیپها هستند نیروی قدس از قدرتمندترین سیستم ضد جاسوسی جهان برخوردار است.
  شهرت این نیرو در داخل بدلیل توانایی منحصر بفرد در نفوذ و کسب اطلاعات خارجی است و بس
  ویژگی عناصر این نیرو بدین صورت است:
  انجام ماموریت تا اخرین نفس
  دروغگویان حرفه ای به دشمن انان گاها موفق میشوند فرماندهی دشمن را بدست بگیرند زمان برایشان مفهوم دارد و اگر تشخیص بدهند اهداف مهم تری وجود دارد حتی اگر لازم باشد خود را ضد انقلاب نشان میدهند ……
  مومن واقعی و شهادت طلبند
  از نظر مالی مشکلی ندارند امکانات مدرن تر و هواخواهان زیادی در جهان دارند
  مسلط به ورزشهای رزمی و اموزشهای واقعی امنیتی اطلاعاتی و ارتباطات امن هستند
  بهترین و برجسته ترین افراد سپاه را تشکیل میدهند
  عاشق مردم و عاشق ازادی ملتها هستند اما کارشان تعریف دیگری دارد نه بمبگذارند نه ترور کرده اند اما در میان همه این شلوغیهای حکومت احمق سعودی در عراق این پاسداران و نیروهای اطلاعاتی نیروی قدس هستند که در امریکا و اروپا کار خودشون رو میکنن از اطلاعات اقتصادی گرفته تا ردیابی مخالفین مسلح انان اگر لازم باشد کارهایی میکنند که وزارت اطلاعات نتونه انجام بده با هم همکاری دارند امروز دیگر این نیرو فراتر از افکار امنیتی می اندیشد و برای امنیت ایران بذر های زیبایی کاشته است تلفن / اگر به ایران دشمن حمله کنه این واشنگتن و سایر پایتختهای اروپایی هستند که….. تاوان هجمه به ما را میدهند عناصر نیروی قدس تحت شدیدترین حفاظت ضد جاسوسی قرار دارند و در میانشان زیباترین زنان اروپایی هم دیده شده است همانند کارکنان زن ایر فرانس پاریس که به لحظه از پاریس فرخوانده شده و در کشور عربی زندگی ارامی دارند رقابت شدیدی امریکا با نیروی قدس دارد اما نیروی قدس قدرتش بیشتره اگر امریکا انقلاب ایران را درست درک کند تروریسم سعودی خفه میشود و بنیادگرایی القاعده و طالبان این همه هزینه واسه اش نداره کاش یکنفر عاقل در امریکا بود که فقط و فقط بیانات رهبر ایران را گوش میکرد تا اینهمه مغرور پول و سلطه خویش نباشد ایران دمکرات ترین کشور دنیاست که حتی رهبرش با رای مردم انتخاب شده و ملت ما ازادیخواه است و تاکنون دیده نشده در تاریخ این ملت به کشوری تجاوز کرده باشه اما در دفاع باید خاکریز های دفاعی را نیرویی چون نیروی قدس در خارج از مرزها مدیریت کنه که داره میکنه دستبوس رهبری و نیروهای نامریی قدس هستم
  اطلاعات من مربوط به 15 سال پیش است اکنون کسی نمیداند انان کی هستند ؟

  1. به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

   خداوند بزرگ وعده پیروزی ما را در قران کریم داده است امیدوارم ما هم بتوانیم مانند شما بزرگواران جان بر کف در این پیروزی سهیم باشیم .انشالله
   با صلوات بر روح شهیدان سپاه قدس

  2. به تاریخ نوشته ام نگاه کنید کی این مطلب را در مورد نیروهای ویژه قدس نوشتم :
   *
   *……دروغگویان حرفه ای به دشمن انان گاها موفق میشوند فرماندهی دشمن را بدست بگیرند زمان برایشان مفهوم دارد و اگر تشخیص بدهند اهداف مهم تری وجود دارد حتی اگر لازم باشد خود را ضد انقلاب نشان میدهند ……

   بیاد بیاورید ماجرای سردار مدحی را که در تلویزیونهای ماهواره ای تا حد فرماندهی دشمن پیشرفت کرد .

   من کی گفتم دایره نفوذ نیروی قدس در امریگا انقدر گسترده شده که محافظ باراک اوباما به جرم ارتباط با نیروی قدس توسط اف بی ای بازداشت شده !!
   من کی گفتم عطار زاده را نیروهای حاج قاسم از دهان افعی بیرون کشیدند !!
   من کی گفتم اسماعیل خان از فرماندهان مجاهد افغانی که در زندان طالبان منتظر اجرای حکم اعدام بود توسط مردان نامریی نیروی قدس از دست طالبان نجات یافت.
   راستی چرا دشمنان از حاج قاسم و مردان نامریی او می ترسند زیرا حاج قاسم و مردان با ایمان او ولایتی ترین عناصر انقلابند راز پیروزی این شراره های خشم ولایت پذیری اینان است و بس.

   …….

  3. سلام به تمامی سربازان گمنام اقا امام زمان و تمامی بچهای نیروی قدس سپاه خدا قوت دست شما رو میبوسم که مراقب این کشور انقلابی اسلامی هستید.
   من هم میخوام جزو شما باشم.یا جزو سربازان گمنام امام زمان.البته اقدام کردم.نامه ای زدم برای استخدام به وزارت اطلاعات اما اصلا جوابی برام نیومده و نمیدونم چیکار کنم.من طرحی دارم که بتونه از نظر اقتصادی به مملکت کمک کنه و همچنین تامین کننده نیاز های سپاه و بچهای اطلاعات.اما نمیدونم چرا وزارت جواب منو نمیده.تازه جزو خانواده شهید هم هستم و دایی من جزو بچهای سپاه بوده و همه اسمشو که میشنون میشناسنش.اما ….
   شما اگه راهی بلد هستید که من بتونم استخدام بشم و بیام جزو شما خوشحال میشم دل یک جون شاد میکنید .منتظر خبر شما هستم .ایمیلم که هست .منتظر پاسخ هستم.
   ارزوی پایداری اسلام و ارزوی سلامتی برای تمامی سربازان حضرت ولی عصر و بچهای سپاه قدس .سایه ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای مدت الظله.بسر شما.
   ومن الله توفیق

 2. آفرین بر این رزمندگان دلیر سپاه اسلام .
  آنها نه بمبگذار و نه تروریسم هستند بلکه آنانبرای سربلندی اسلام در هرجای این کره خاکی دستیاری به سوی مظلومان میدهند .
  باید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برای داشتن و تربیت چنین نیروی منسجمی تبریک گفت.
  هم آنها عاشق شهادت هستند چون می خواهند به رفقای شهیداشان بپیوندند ، پس خدایا آنها را با سیدالشهداء (ع) محشورشان نما که همانند او مظلومند و در مظلومیت به شهادت می رسند.

 3. ما شاالله.دم همتون گرم.معلوم نیست تا کجاها دشمنو شناسایی کردین.امیدوارم تابع ولایت باشین و روز به روز به توانتون و نیروهاتون اضافه بشه.
  واسه من این سوال پیش اومده که چه جوری میشه جذب این نیرو شد؟
  آیا اینها خانوادهای دارند و اگر دارند زن و بچه اش فکر می کنند پدر یا همسرشان چه کاره است؟

  1. مجید جان نیروی قدس نیروهای خودشو از طریق نشان کردن و زیر نظر گرفتن محرمانه پرسنل سپاه که گاها تا چند سال طول میکشه انتخاب میکند و برای ورود به نیروی قدس از فیلترینگ سیاسی امنیتی و حفاظتی سنگینی عبور داده میشوند / مستقیم جذب نیرو نمیکنه / ورود به نیروی قدس تقریبا محال ممکنه زیرا کانالهای جذب و شیوه جذبش محرمانه و کاملا امنیتی است / متاسفانه اطلاعات زیادی در دست نیست / اما کلاس نیروی قدس در بین سپاهیان مانند دانشگاه صنعتی شریفه تو همه دانشگاهها / خب اونا ادمهای بسیار برجسته ای رو استخدام و پرورش میدن /

  1. عزیزم بیشتر ماموریت هایی که پیروز میشه و در رسانه ی ملی نشان می دهند زیر دست نیروهای اطلاعات سپاه و نیروی قدسه . من یه رفیق دارم که در نیروی قدسه تو جریان دستگیری ریگی که به نام وزارت اطلاعات تموم شد یک ماه ماموریت بود.

   1. کی گفته این حرفوکه تمام دستگاه های امنیتی زیرنظر وزارت هستن؟ قدرتی که سپاه تو بعضی موارد داره وزارت نداره . زنده باد حاج قاسم خیلی مرده مشتی و لوطی هست

 4. من به عنوان یک جوان ایرانی افتخار میکنم که در کشوری زندگی میکنم که ارتشی نامریی دارد که اسمش لرزه بر تن دشمنان اسلام میندازه. ((خدا پشت و پناهتان))

 5. با سلام به همه دوستان و سلام به آقا امام زمان (عج) و سلام به نایب بر حق ایشان امام خامنه ای
  دوستان و عزیزان من شما و تمام ملت ایران باید به این باور برسید و رسیده باشید که شکست برای سپاه اسلام بی معنی و شکست برای سپاه اسلام مفهومی ندارد .به این دلیل که ایمان و اعتقادی که درون عقاید بچه مسلمان واقعی وجود دارد هیچکس در هیچ کجای دنیا سراغ ندارد . والله این حقیقت امر است باور کنید و به این باور برسید. دوم اینکه به قول امام بزرگوار (ره ) همه ملت ایران باید از اجزاء وزارت اطلاعات باشند فرقی نمیکنه شما هم میتوانید از همین سپاهیان و همین اصحاب باشید و خدمت کنید. حتماً نباید بطور رسمی استخدام باشید شما باید فقط برای رضای خدا خدمت کنید و انشالله همینطور است امیدوارم همه خدمتگذار این نظام و اسلام باشید. به امید ظهور زودتر آقا امام زمان (عج )
  خدا نگهدار همه شما یا علی مدد

 6. من به عنوان یک ایرانی به وجود شما افتخار می کنم.و مطمئن باشید امریکا اگر یک سنگ به طرف ایران پرتاب کند بنده در صف اول به حمایت کشور خود خواهم پرداخت

 7. سلام بر دوستان. میخواستم بگم اگه اطلاعات سپاه وسپاه قدس نبودن معلوم نبود وضع کشور چگونه بود.سربسته بگم 10 درصد اطلاعاتی که اطلاعات سپاه داره رو هم وزارت اطلاعات نداره{زنده باد رهبر}

 8. همه دوستداران ولايت از اينچنين سربازان قدرتمند،دلير و سرعتي خوشحال و دشمنان آنان از جمله آمريكا و اسرائيل بدبخت و

  و دوستان ابلهشان ، به شدت در هراسند.

 9. آخرین بار ۱۰ شهریور ۸۶ در معارفه سرلشکر صفوی دیده شده است

  این درست نیست
  حاج قاسم سال 89 ذر مراسم تشیع جنازه سردار حاج علی علویان در شهربابک حضور داشت که من شخصا باهاش دست دادم و رو بوسی هم کردم خیلی لحضه باشکوهی بود

 10. دستشون درد نکنه ولی کاش همچین سپاه مقتدر و دلسوزی هم در حوزه های فرهنگی داشتیم که مبارزه با دشمنان رو در رو خیلی سخت نیست. سخت تر اونه که می بینی ماهواره ها با برنامه های ضد دینی و ضد ارزشی وارد تک تک خانواده های ما حتی روستاهای دورافتاده شدن و با برنامه های رنگارنگشون دارن ایمان و اعتقاد جوانها و حتی پیرمرد و پیرزن هایی رو که از سر سجاده بلند نمی شدن می گیرن. در چنین شرایطی یک سپاه عظیم و قوی فقط به درد جلوگیری از سقوط یک دولت می خوره ولی دولتی که از درون داره پاشیده می شه. من شخصا نگران جنگ و آشوب نیستم چون مردم هرگز به کسانی که به کشورشان تجاوز می کنن روی خوش نشون نمی دن. من نگران ارزش هام. تورو خدا یکی هم یه فکری به حال این تهاجمات فرهنگی که کارش دیگه از جک و لطیفه گفتن در موردش گذشته بکنه. یک سپاه مقتدر می خواد بزرگ تر، متخصص تر و البته مهربان تر

 11. بابا کفم برید دمتون گرم ؛ خداییش حال کردم بخدا خستگی از تنم پرید – ایول بر و بچه های نیرو قدس ایول الله ماشا الله

 12. به خداهرچی درباره ی نیروی قدس سپاه پاسداران بگم کم کفتم,به خداواقعاایول داره,اگه خدابخوادیه روزی ماهم جزء این نیروی بزرگ میشیم,بازم دمتون گم مرحبابه این غیرت وشجاعت

 13. با سلام خسته نباشید من نمیدونم اگه سپاه پاسداران و سپاه قدس و سربازان گمنام امام زمان و رده های دیگر نبودند چی به روز ایران عزیزمون میومد انشااله که تا ظهور اقا امام زمان زیر سایه پرچم دارشان حضرت ایت اله امام خامنه ای باشیم

 14. سلام من خودم بسيجي هستم و از نزديك در جريان كارهاي برادران مخلص سپاه هستم
  ولي اطلاعاتي كه بواسطه يكي از دوستان دارم اگر مبالغه و غيب گويي را بگذاريم كنار ،
  مي فهميم وزارت اطلاعات صاحب كار حرفه اي و تخصصي اطلاعات است
  و تاكنون توانسته نگراني هاي جدي براي موساد ، سيا و ساير دستگاههاي اطلاعاتي ايجاد كنه
  و تنها بخش كوچكي از آن در رسانه انعكاس دارد . در ضمن لقب سربازان گمنام عج
  مختص مأموران وزارت اطلاعات است كه از سوي حضرت امام خميني به آنها داده شده است .
  گاينده باد فرزندان اين ملت در جاي جاي گيتي .

 15. سلام من خودم بسيجي هستم و از نزديك در جريان كارهاي برادران مخلص سپاه هستم
  ولي اطلاعاتي كه بواسطه يكي از دوستان دارم اگر مبالغه و غيب گويي را بگذاريم كنار ،
  مي فهميم وزارت اطلاعات صاحب كار حرفه اي و تخصصي اطلاعات است
  و تاكنون توانسته نگراني هاي جدي براي موساد ، سيا و ساير دستگاههاي اطلاعاتي ايجاد كنه
  و تنها بخش كوچكي از آن در رسانه انعكاس دارد . در ضمن لقب سربازان گمنام عج
  مختص مأموران وزارت اطلاعات است كه از سوي حضرت امام خميني به آنها داده شده است .
  پاينده باد فرزندان اين ملت در جاي جاي گيتي .
  پاينده : از اشتباه تايپي جداً پورش مي طلبم

 16. نیروهای امنیتی و فوق سری موسوم به نیروهای ویژه قدس که به راستی سربازان گمنام اقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف هستند و فرمانده بینظیر شان حاج قاسم براستی الماسهای درخشان و کم نظیر دفاع از انقلاب و ولایتند.

  در مجلات میلیتاری تکنولوژی / دیفنس / بولتنهای ویژه / تایم و مجلات معتبر جهان خودتون واکاوی و قضاوت کنید ببینید راجع به اعجوبه های نیروی قدس چه میگویند و اینکه حاج قاسم قدر الماسهای خود را میداند و خودش واله و شیدای رهبری است که او هم قدر الماس بنفش و زیبای خود چون حاج قاسم را میداند .

  نیروی قدس تلالو نگاه هر انسانی است که به ازادی و شرافت انسانی می اندیشد خواه این انسان مسلمان باشد یا مسیحی سیاه یا سفید همه ازادیخواهان جهان اینان را تحسین میکنند زیرا امریکا و ژنرالهایش در عراق و افغانستان در مقابل سیستم نیروی قدس کلافه و سر درگم اند.
  از اینکه کشورم چنین رهبری و چنین نیرویی دارد بخودم می بالم و باز هم مستند مهار نشده را دوباره میبینم تا به ایرانی بودنم ببالم.

  شاهکارهایتان مستدام چریکهای نامریی قدس در سراسر جهان

 17. سلام ، اگر میخواهید دیدگاه رو انتشار ندید امانتدار خوبی نسیتید . آقا محمد حسین عزیز برادر دینی عزیزم من سرباز امام زمان عج تو وزارت اطلاعاتم خیلی هم به شما علاقه دارم ولی خودمونیم من که دیگه میدونم چی به چیه . نه سپاه قدس سرور ماست نه هیچ کس دیگه سرور ما مقام عظمای ولایته که داره خدمت اسلام و امام زمان رو انجام میده ، خوب نیست اینطوری قضاوت کنی . توی مرام ما اطلاعاتیا تکبر جایی نداره خالص بودنه که به ما ارزش داده . وسلام

  1. دوست محترم شما که صریحا خود را از نیروهای وزارت اطلاعات در این سایت اجتماعی معرفی می نمایید !!!! نام مجموعه عظیم وزارت اطلاعات و سیستم امنیتی کشور و مردان دلاور ان سنگین تر از انست که هر شخصی صریحا خود را بدان منتسب نماید .
   دوست محترم شما عضویت در سیستم امنیتی وزارت اطلاعات را با موسسه مطبوعاتی روزنامه اطلاعات اشتباه گرفته اید!!!!! حالا نیروی قدس پیشکش !!!

   مومنین افغانی و بنگلادشی و ساحل عاج گرفته تا مردان اهریمنی موساد و سیا و همه کارگردانان و فیلمنامه نویسان افغانی و پاکستانی و باربران و مردان کنترل باسکول میادین تره بار هم میدانند هیچ مامور اطلاعاتی و وابسته به سیستم امنیتی خودش را لو نمی دهد !!!!!! دم محمد حسین گرم عجب رکبی بهت زد!!!!!!!!!
   شما خیلی با حالی فقط نفرمودی از تاجیکستانی یا …………….

  2. با سلام

   دوست گرامی اولین اصل کار اطلاعاتی و امنیتی ناشناس ماندن است نه؟پس شما یا آموزش لازمه ندیده اید یا….

   اگر ادعای جنابعالی درست نباشد (یعنی از کارکنان وزارتخانه مورد ادعا )نباشید متوجه باشید که عواقب قانونی بسیار بدی برایتان خواهد داشت.

   جسارتم را میبخشید قصد توهین یا افترا ندارم خدای ناکرده فقط یادآوری بود همین.

   درپناه خداوند-پیروز باشید-بااحترام

 18. حضرت ایت الله العظمی بهجت رضوان الله تعالی علیه فرمودند …………..نمیدونم اینجا بگم یا نه مشکلی بیش نمیاد ؟علی الله میگم گفتند مراقب اوضاع یممممممممممممممممممممممممممممممن باشید حرهای اقای بهجت مو لا درزش نمیره بسسسسسسسسسسسسسسسس ززززززززززززززززززززززززززوم کنید رو یمن تا میتونید تمرکزتونو برا تسلط رو اونجا بذارید

 19. اقایی که خودتو از بچه های وزارت معرفی میکنی!یه بار دیگه رو حرفات فکر کن بعدش دوباره نظرتو بنویس.مخصوصا اونجا که میگید من میدونم چی به چیه.یا دروغ میگی که تو وزارتی یا واقعا نمیدونی چی به چیه!یاشاسین نیرو قدس

 20. ماجرای تکان دهنده نامه حاج قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا(این اتفاق بعد از نامه اول و تهدید آمیز اوباما به امام خامنه ای(حفظه الله) اتفاق افتاده است)
  http://moasher.persiangig.com/image/1390/ghasem.jpg

  سازمان ادارای پنتاگون از 7 لایه حفاظتی تشکیل شده است که از این میان 4 لایه به طور خاص مربوط به کنترل ارتباطات با شخص وزیر دفاع یا رییس پنتاگون میباشد. کمی بعد از نامه اوباما نامه ای از تمام این لایه های امنیتی ، اطلاعاتی و حفاطتی عبور کرده و مستقیم ، روی میز کار وزیر دفاع یعنی لئون پانتا قرار میگیرد.

  ظاهر ساده نامه که هیچ آرمی از سازمان های مرتبط با پنتاگون در آن به چشم نمیخورد توجه وزیر را جلب کرده و وی آن را از روی میز برمیدارد … با باز کردن نامه و خواندن آن عرق سردی بر چهره پانتا مینشیند !

  یک نامه با سربرگ رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران … نامه حاوی عبارتی بود که قطعا برای رییس پنتاگون با آن عظمت حفاظتی باورکردنی نبود !

  : ” اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر خواهیم شد ”

  امضا : قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران

 21. با سلام و عرض خسته نباشيد خيلي دلم ميخواد براتون كار كنم حتي يكسري هم رزومه براتون فرستادم ولي ظاهرا احتياجي نداشتين چون خبري نشد ازتون خواهش ميكنم اگه ممكنه يه كمكي بهم بكنيد ممنونتون ميشم

 22. سلام خسته نباشيد آقا اگه بخوايم بيايم باشما انس بگيريم بايد چيكاركنيم عشق اين كارودارم مايكي ازياران امام زمان چي ميشه مادل داريم

  1. برادرای عزیز
   اساساً قیاس چیز خوبی نیست
   هر کس برای این مرز بوم تحت اوامر ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای مد ظله العالی
   خالصانه و بی ریا و گمنام خدمت می کند سرباز گمنام است.
   نگاه حرفه ای داشته باشید همه این نیروهایی که نوشته اید با هم دوست و برادر و هم سنگرند
   خداوند همه فرزندان غیور نظام مقدس .ج.ا.ا را موفق و پیروز بدارد .
   مراقب باشید مستمع ثالث دشمن است

 23. جمله معروف: بهترین راه برای تخریب چیزی یا کسی این است که به بدترین شیوه ازش دفاع کنی و تعریف و تمجیدش کنی!!

  اگه میخواهید فرهنگی رو تخریب کنید – اگر میخواهید مذهب و دینی یا کشوری را تخریب کنید – اگر میخواهید فردی یا سازمانی را تخریب کنید و اگرهای دیگر….. بهترین را همینه که این دوستان نادان یا دشمنان به ظاهر دوست انجام می دهند!!!!!! (گویی از ما و در نهان بر ماست!)

  البته اینو نگفتم تا از جنبه منفی بهش بنگریم بلکه به این دلیل گفتم تا حواسمون باشه که ناخواسته و به شیوه کاملاً احساسی و غیر منطقی و از سر دوستی خاله خرسه و … از سپاه پاسداران که حضرت امام ره به حق فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود, دفاع کورکورانه و تعریف و تمجید نکنیم تا باعث تخریب یا تضعیف آن نشویم!!!
  مخاطبین محترم هوشیار باشید و احساساتی نشوید, فرد افراطی همیشه خطا می کنداین نوع قیاس , قیاسی مع الفارغ است و اساساً برای ایجاد فاصله بین مردم و نهادهای نظامی و اطلاعاتی ایجاد شده است.
  کامنت بنده از سر تکلیف بود و چه درج کنید یا نکنید مهم نیست.

 24. لیبیک یا امام سید علی ما آماده ایم آمریکا را از دون متلاشی کنیم فقط منتظر دستور آقام سید علی هستیم کل دنیا به سیستم اطلاعاتی ایران که کوچکترینش از پایگاه بسیج شروع میشه تا بزرگترین ها امثال وزارت و سازمان اطلاعات سپاه و سپاه قدس و… همه ی بچه ها خسته نباشید ما تا آخر ایستادیم لبیک یا امام سید علی

 25. قدرت برتر و والای اطلاعات و امنیت در ایران و بین الملل اطلاعات سپاه پاسداران است .
  دلیل برتری هم وجود نیروهای پاسدار و فدایی رهبر هست …. تو جریان درگیری با پژاک یا ریگی ما از وزارتخانه ای ها کسی رو ندیدیم همینطور که در اجلاس سران هم اجازه ی دخالت به وزارتی ها حتی در حلقه ی سوم هم ندادند…!

 26. یا مهدی موعود با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی برادران سباه قدس من جوانی هستم عاشق ولایت مطلقه فقیه حاضرم با سباهیان قدس همکاری فعالانه داشته باشم و طرح های خوبیم دارم و ماها روی این طرحها برنامه ریزی کردم البته بدون هیچ چشم داشتی و اینم شماره منه 09399192488 در بایان لازم است ذکر کنم که (ای منتظران مهدی به گوش باشید که حسین را منتظرانش کشتند) کذب الوقاتون

  1. سلام خیلی دوست دارم باحاج قاسم سلیمانی دیداری داشته باشیم،شنیده ام به خانواده شهداعلاقه خاص داردبه دیدارشان میرودیاآنهاخودشان میتواننداوراببینند،ماکه خانواده پاسدارشهیدهستیم منتظردیدارشیم هرطورکه باشدخودمان هم یه بسیجی ساده امابالیاقتی هستیم،چندماه است که مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شده ام امیدوار به دیداراین ژنرال باوفاومالک اشترعلی هستیم

 27. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام اجرکم عندالله خداقوت به جهت مطالب خوبی که اینجا گزاشتین
  حرف هایی که گفتین این جا درسته اموزش های سپاه قدس واقعا سخته خیلی سخت در هر استان یک مرکز داره سپاه قدس یا بهتر بگم سپاه مالک اشتر بیشتر ماموریت هاش هم برونمرزی هست تو مازندران سپاه قدس تو شهر امل هست ولی اموزش هاش انقدر سخته که عده ی کمی می رن با سپاه پاسداران هم خیلی فرق داره کلا برا خودش سپاه قدس یک ارگانه نمی شه کسی که رفته تو سپاه پاسداران حالا هر رستش چه صابرین چه مقاومت نمی تونن انتقال رسته بودن بیان سپاه قدس اگرم بشه خیلی سخت .ممنون از این که این مطالب رو گزاشتی.یاعلی خدانگه دار

 28. بسم الله الرحمن رحیم
  سلام به همه دوستان عزیز کسانی که میخواهند جذب این نیروهای مقدس بشوند هیچگاه خودشون رو لو نمیدن اون هم در فضای مجازی اون دوستانی که شماره موبایل خودشون رو نوشتن یا نامه به وزارت میفرستن مهره سوخته حساب شده و هیچ موقع به دستگاه های امینتی ایران راه پیدا نمیکنند یا علی مدد

 29. برای سلامتی برادران قدس و زحماتی که کشیدن.تا امریکا و کشورای کثیف مثل حیون از ایران بترسند و سرجا بشینند صلوات.یا حق.آرزوس موفقیت برای تمام برادران بسیجی و …

 30. سلام به روح شهيدان انقلاب
  و سلام به هوشيارترين فرد مملكتمون امام خامنه اي
  بله اگر امروز با وجود داشتن اين همه دشمن قسم خورده ، امن ترين كشور خاور ميانه رو داريم مديون همين سربازان امام زمان هستيم
  دستان بريده قمر بني هاشم هميشه همراهتان

 31. بسم رب
  خیلی ها می خواهند جز سپاه قدس شوند اما نمی دانند که نیروی قدسی ثبت نامی نیست ، گزینشی است .
  هدف تنها مرموز شدن نیست هدف دور کردن دشمن از ایران وبا هرکار مثبتی می توان به این مهم دست یافت .
  یا حسین مددی ده

 32. باسلام و خسته نباشی: من حدود۱۰سال بسیجی دارم خیلی هم دوست دارم جزء نیروهای قدس باشم. میدونم باید معرف داشته باشیم-مسلط به زبان عربی یا انگلیسی باشیم. البته اینجانب حدود۷سال با اطلاعات همکاری دارم.پیگیری با خودتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − هشت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>