ماشین زیبا و اسپورت پورشه پانامرا/سرعت و لذت واقعی رانندگی+عکس

روزگاری رانندگی پرسرعت به همراه خانواده رویایی باورنکردنی بود، اما خودروهای اسپرت چهاردرب این رویا را به واقعیت بدل کرد. پورشه پانامرایکی از ایمن‌ترین و مجهزترین خودروهای اسپرت برای خانواده است.
 آپلود عکس

مدل 2011، اسپرت چهاردرب برای خانواده

 آپلود عکس

پانامرا از نظر طراحی، زیبا و چشم‌نواز و از نظر قدرت یک خودروی کامل است. قیمت آن در کشور سازنده 74هزار دلار است!

 آپلود عکس

سیستم ترمز چهار دیسک به وسیله مدار هوشمند الکتریکی کنترل می‌شود و دارای عیب‌یاب خودکار است.

 آپلود عکس

این خودرو دارای سیستم انتقال قدرت 4WD است و سیستم هوشمند آن تشخیص می‌دهد که نیروی موتور را باید به کدام چرخ انتقال دهد. گیربکس 7 دنده‌ای پانامرا برای کنترل بهتر از تنظیم دستی برای حالت کلاسک یا اسپورت نیز بهره می‌برد.

 آپلود عکس

دسته دنده از جنس آلومینیوم سبک است که زیبایی خاصی به کنسول مرکزی بخشیده است. هم‌چنین تمامی دکمه‌های تنظیمات داخل خودرو روی این کنسول نصب شده است.

 آپلود عکس

در نمایشگر مقابل راننده، نشان‌گرهای دور موتور در مرکز، سرعت و مسافت در کنار، فشار و حرارت روغن در گوشه سمت چپ، عیب‌یاب و نشان‌گر بنزین و حرارت‌سنج آب در سمت راست قرار دارد و به شما کمک می‌کند تا از سالم بودن خورو مطمئن باشید.

 آپلود عکس

سیستم تهویه خودکار مجزا برای سرنشینان عقب، شیشه‌های کناری مجهز به پرده برقی برای سرنشینان عقب، صندلی های عقب مجهز به سیستم گرم‌کن و سرد‌کن، سان‌روف برقی، صندلی‌های برقی جلو با سیستم حافظه یک‌پارچه برای آینه و فرمان و ماساژور صندلی‌های جلو از امکانات این خودرو است.

 آپلود عکس

سیستم یک‌پارچه تنظیم صندلی‌ها، ستون فرمان و آیینه‌ها، پشتیبان مهره کمر با تنظیم برقی، پشت‌سری‌های فعال هنگام تصادف، حسگر پارک به همراه دوربین دید عقب و آینه‌های ضد نور از دیگر امکانات این خودرو است.

 آپلود عکس

پانامرا دارای موتور8 سیلندر با 32 سوپاپ وحجم 4800 سی‌سی است که می‌تواند قدرتی معادل 380 اسب بخار تولید کند. این خودرو می‌تواند در مدت 4.8 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن 260 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.


 

فرید باعث : یکی از جدیدترین مدل‌های پورشه در سال 2011 / 1390 مدل پانامرا است، خودرویی خانوادگی که از نظر طراحی، زیبا و چشم‌نواز و از نظر قدرت یک خودروی کامل به‌شمار می‌رود.
وزن این مدل 1860 کیلوگرم، طول آن 4.97 متر و ارتفاع آن 1.022 متر است پانامرا دارای موتور 8 سیلندر با 32 سوپاپ وحجم 4800 سی‌سی است که می تواند قدرتی معادل 380 اسب بخار تولید کند. حداکثر سرعت پورشه پانامرا 260 کیلومتر بر ساعت است و می‌تواند در مدت 4.8 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد. این مدل علی‌رغم داشتن موتوری 8سیلندر سوخت کمی مصرف می‌کند، طوری‌که به طور میانگین در هر 100 کیلومتر تنها 11.3 لیتر بنزین می‌سوزاند.
سیستم ترمز چهار دیسک به وسیله مدار هوشمند الکتریکی کنترل می‌شود و دارای عیب‌یاب خودکار است. هم‌چنین راننده می‌تواند تمامی اجزای سیستم ترمز را در صفحه نمایشگر خودرو ببیند. این خودرو دارای گیربکس 7 دنده‌ای است که برای کنترل بهتر از تنظیم دستی برای حالت کلاسيک یا اسپورت نیز بهره می‌برد. دسته دنده از جنس آلومینیوم سبک است که زیبایی خاصی به کنسول مرکزی بخشیده است. هم‌چنین تمامی دکمه‌های تنظیمات داخل خودرو روی این کنسول نصب شده است.
این خودرو دارای سیستم انتقال قدرت 4WD است و سیستم هوشمند آن تشخیص می‌دهد که نیروی موتور را باید به کدام چرخ انتقال دهد. در نمایشگر مقابل راننده، نشان‌گرهای دور موتور در مرکز، سرعت و مسافت در کنار، فشار و حرارت روغن در گوشه سمت چپ، عیب‌یاب و نشان‌گر بنزین و حرارت‌سنج آب در سمت راست قرار دارد و به شما کمک می‌کند تا از سالم بودن خورو مطمئن باشید.از امکانات دیگر این خودرو می‌توان موارد زیر اشاره کرد :

* ترمزهای ABS, ASR, MSR, EBD, PSM
* کیسه‌های هوای جانبی
* فرمان دارای قدرت کمکی هیدرولیک
* حسگر سرعت
* تنظیم برقی ستون فرمان
* تنظیم برقی صندلی‌های جلو (صندلی‌های عقب در صورت سفارش)
* سیستم یک‌پارچه تنظیم صندلی‌ها، ستون فرمان وآیینه‌ها به‌طور سفارشی
* پشتیبان مهره کمر با تنظیم برقی سفارشی
* پشت‌سری‌های فعال هنگام تصادف
* روشن و خاموش کردن حسگر باران
* حسگر پارک طیفی و دوربین دید عقب
* روشنایی خودکار چراغ‌های ال.ای.دی
* مه‌شکن جلو و عقب
* سیستم درب کاپوت فعال به تصادف عابر پیاده
* سیستم کنترل باد تایر
* کروز کنترل و کروز کنترل فعال و هوشمند در صورت سفارش
* کمک‌فنرهای بادی با قابلیت تنظیم ارتفاع
* باز یا بسته بودن باله و پرده عقب
* تنظیم صدای خروجی سیستم اگزوز
* جی.پی.اس
* اتصال گوشی همراه به رایانه مرکزی
* سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک جداگانه برای سرنشینان عقب
* شیشه‌های کناری سرنشینان عقب مجهز به پرده برقی
* صندلی‌های عقب مجهز به سیستم گرم‌کن و سرد‌کن
* سان‌روف برقی
* صندلی‌های برقی جلو با سیستم حافظه یک‌پارچه برای آینه و فرمان
* ماساژور صندلی‌های جلو
* چراغ نقشه‌خوان
* آینه‌های ضد نور
قیمت پایه این خودرو در کشور سازنده 74هزار دلار است که در ایران حدود 250 تا 300 میلیون تومان به فروش می‌رسد!

یک فکر در “ماشین زیبا و اسپورت پورشه پانامرا/سرعت و لذت واقعی رانندگی+عکس”

  1. با این وضعیت جامعه از 500 هزارتومن + یارانت می تونی 1000 تومن یا کمتر پس انداز کنی.درنتیجه 300000000 رو تقسیم بر 12000 می کنیم که میشه 25000 سال دیگه.در ضمن بالا رفتن ثانیه ای قیمت هارو در نظر نگرفتیم.

  2. ان شا ا… هر کی داره مبارکش باشه .ولی من تو این چنتا پیام واقعا فاصله طبقاتی ز یادی رواحساس کردم یکی واسه جشن تولدش هدیه میگیره یکی تا 25000 سال نمیتونه بخره . چرا!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟امیدوارم روزی برسه که هیچکی تو ایران چیزی به دلش نمونه

  3. من یه روزی چیزی نداشتم شروع کردم به تلاش و یه دفتر هدف درست کردم و هر چی که خواستم تو دفترم نوشتم و عکساشو چسبوندم و تک تک به همشون رسیدم و الان میتونم پروشه پانامارا رو بخرم به جاش زمین خریدم الان پراید دارم 09125466014

  4. بچه هاخواهشاخودتون رو باديدنش ناراحت نكنين.بيايد مثبت فكر كنيم وبعداز خارج شدن از اين سايت.چنددقيقه هم وقتمون رو براي ديدن خودروهاي دستيافتني بذاريم…پيكان كپ خودروي ملي

  5. بعععععععععععععععله دیگه هر کی پول داره ماشینم داره منم ک تو رویای دوچرخه ی کودکیمم ناکام موندم چ برسه پورشه و هزار جور کوفت زهرماری دیگه من امشب دیگه با این عکسا ک دیدم خوابم نمیبره…………هههههههههههععععععععییییییی خدا یه پولیم از اسمونت واسه ما پرت کن پایین اخه من این بازیگرا و فوتبالیستا چی کمتر دارم ک نباید مث اونا زندگی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصن من دوچرخه میخواممممممم یکی واسه من دوچرخه بخره مامانننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن نوموخوام

  6. يك بنده خداى بى بول و ندار كه كفش نداشت ، داشت تو خيابون راه ميرفت كه بارون كرفت و هى ميرفت تو آب و شل و كل هاى توى خيابون ، روش رو كرد به خدا و كفت خدايا اين ندارى و بدبختيمو ميبينى يا نه؟!!! كه يكدفعه ديد يك نفر ٢تا با نداره و داره با عصا راه ميره!!!!!
    … عزيزانم غصه ى جيزايى رو كه نداريد نخوريد حتما قسمت اين نيست كه ما هم مثل بعضى خوش باشيم و همين كه سالم هستيـــــــــم خــــــــدا رو شـــــــــــــــــــــــــكر بجه ها…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>